Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 01.09.2011 :: 21:42

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!

Dzisiejsza wizyta w MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
no dobra... historyczny wpis!
Proszę nie wiązać go z żadnym szafiarstwem, robimy test czy taka forma się przyjmie i czy jest sens, abym opisywała na blogu wzorem modowych blogerek- co na sobie mam :)
Więc dzisiaj:

smerfowa sukienka- Mój projekt
kurtka- na zamówienie
pasek- burberry
buty- miu miu
torba- dior

najbardziej wzruszająca ekspozycja- podziurawiona od kul koszula 11-letniego chłopca, który podczas powstania dostarczał listy :(

UdostępnijLink :: 03.09.2011 :: 13:23

KIBICE ZA BEZPIECZEŃSTWEM
- Obywatelski projekt ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.border="0" alt="kibicezabepieczenstwem.pl">"Fundacja Republikańska i Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców zaniepokojone ostatnimi działaniami rządu i podległych mu służb, godzącymi w konstytucyjne prawa obywatelskie i mającymi na celu ograniczenie działalności kibiców piłki nożnej i ich stowarzyszeń, inicjują akcję „Kibice za bezpieczeństwem”.

Celem akcji jest skuteczne przeprowadzenie projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej i wprowadzenie do polskiego systemu prawnego rozwiązań, na które czekają setki tysięcy polskich kibiców i obywateli.

Dlatego eksperci Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej opracowali projekt Ustawy o zmianie Ustawy o imprezach masowych i innych ustaw, której uchwalenie pozwoli na wprowadzenie m.in. następujących rozwiązań:

Doprecyzowanie przesłanek, które musi spełniać decyzja wojewody o zakazie przeprowadzenia imprezy masowej i skrócenie terminów w których rozpatrywane są odwołania od tej decyzji
Eliminacja z polskiego systemu prawnego niekonstytucyjnej instytucji „zakazu klubowego”.
Wprowadzenie możliwości skrócenia okresu obowiązywania zakazu stadionowego po upływie 1/3 jego obowiązywania dla osób podejmujących się prac społecznych i działań reedukacyjnych prowadzonych przez wskazane i nadzorowane przez samorząd terytorialny organizacje społeczne.
Wprowadzenie obowiązku posiadania karty kibica, jako dokumentu uprawniającego do udziału w imprezie masowej.
Wprowadzenie konsekwentnego całkowitego zakazu sprzedaży napojów alkoholowych na terenie obiektu, na którym odbywa się impreza masowa.
Umożliwienie prowadzenia dopingu z użyciem materiałów pirotechnicznych w modelu duńskim (stowarzyszenie kibiców odpowiedzialne za doping wnosi kaucje, która przepada na pokrycie ewentualnych roszczeń odszkodowawczych).
Wprowadzenie obowiązku prowadzenie i finansowania działalności edukacyjnej i sportowej dla klubów sportowych i stowarzyszeń kibiców przez samorządy.

Jak wynika ze statystyk Komendy Głównej Policji z roku na rok następuje poprawa bezpieczeństwa na imprezach masowych. „W porównaniu z 2009 r. o 40 proc. spadła liczba chuligańskich wybryków. O blisko 40 proc. mniej było zatrzymań chuliganów. Do sądów trafiło o 56 proc. mniej wniosków w sprawach o wykroczenia popełnione w związku z imprezami masowymi. Na tym nie koniec. Po meczach piłki nożnej do sądów skierowano 803 wnioski o ukaranie – spadek o blisko 62 proc. Mniej jest też wydawanych zakazów stadionowych.”

Proponowane zmiany zwiększają bezpieczeństwo imprez masowych przy jednoczesnym doprecyzowaniu prowadzenia kulturalnego i efektownego dopingu oraz przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

W celu wprowadzenia proponowanych zmian w życie Fundacja Republikańska i Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców powołali Komitet obywatelskiego projektu Ustawy o zmianie Ustawy o imprezach masowych. Równocześnie rozpoczął się proces zbierania podpisów pod projektem ustawy.

Mamy na celu zebranie w trakcie 3 miesięcy o wiele większej liczby podpisów niż wymagane ustawowo 100 tysięcy. Liczymy. Że do akcji włączą się kibice wszystkich polskich klubów, mający okazję pokazać że nie są – jak próbują pokazywać rządzący – „bandytami stadionowymi”, ale dbającymi o dobro wspólne i sięgającymi po środki prawne w celu realizacji swoich praw obywatelami.

Obecnie ruszamy ze zbiórką pierwszego tysiąca podpisów w celu zgłoszenia komitetu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej.

Akcja „Kibice za bezpieczeństwem” będzie promowana w Internecie poprzez dedykowany serwis internetowy www.kibicezabezpieczenstwem.pl oraz portale społecznościowe."POBIERZ LISTĘ POPARCIA!!!!- zbieraj podpisy!


Listy należy odesłać na adres:

Fundacja Republikanska
ul. Kopernika 30 lok. 421
00-950 Warszawa


UdostępnijLink :: 05.09.2011 :: 13:31

BALLADA O BANDZIE CZWORGA :))
a propos, mówiłam już że uwielbiam okres przedwyborczy?:)
Publicznie pranie brudów, wzajemne wyciąganie na siebie zbieranych latami haków sprawia, że Moja plotkarska dusza jest wypełniona radością :D
ZACZĘŁO SIĘ NA DOBRE!!! JUHU!!

"W stadle państwa Tusków zdarzyło się, że latały jajka. Przyczyna była jednak bardziej prozaiczna: "Kiedyś przygotowałam jajka w sosie musztardowym - wspomina pani Małgorzata. - Kładę więc na talerzu te jajka i chcę polewać sosem, a tu, niestety, leci jakaś papka. Spojrzał wściekły, chwycił jajka i rzucił o ścianę". Pani Małgorzata w ogóle musi pilnować męża. "Niezachwiana pewność siebie to niedobra cecha. W razie potrzeby wyprowadzam więc męża ze stanu zadowolenia. Udowadniam mu, jaki jest nędzny". Mimo to "on bywa mendowaty", czyli "chodzi i mendzi: masło znowu nie wyjęte z lodówki. Albo, taki zniechęcony, patrzy na mnie i mówi: Ale ty masz grube nogi". W dodatku mąż pani Małgorzaty "kiedyś lubił wypić. Robił się wtedy marudny. Wciąż pytał: Czy mnie kochasz?. Albo płakał, że nikt go nie kocha. Teraz się pilnuje" - oddycha z ulgą pani Małgorzata. Po czym konstatuje: "Mąż nie jest opiekuńczy. Raczej sam wymaga opieki".
by: wprost
UdostępnijLink :: 06.09.2011 :: 09:06

W drodze na mecz...

UdostępnijLink :: 07.09.2011 :: 21:43

mecz POLSKA- niemcy 2:2 (Gdańsk PGE Arena)

Ja wiem, wstyd się przyznać, że się było na tym meczu, ale cóż- stało się.

Stadion, który miał być najpiękniejszą areną budowanym na EURO na żywo nie robi takie wrażenia jak w tv. Z zewnątrz jeszcze ok, bursztynek pięknie się mieni w słońcu. Najgorzej jest z infrastrukturą dookoła.
Więc Moi Kochani, nie ma tam NIC!! Żadnego sklepu, żadnej restauracji, nawet żadnej budki z piwem!! Dookoła syf, dzielnica nieciekawa, dojazd tragiczny. Przypomina trochę Klagenfurt i ich stadion w polu kukurydzy.
Jeśli ktoś ma nadzieję, że do czerwca coś się zmieni to gratuluję optymizmu :)
w środku wydaje się malutki, ale OK- Lechii wystarczy :)
Przedmeczową beką było spalenie się niemieckiego wozu transmisyjnego przed stadionem :)
kupiłam tani bilet, bo miałam nadzieję, że jednak będzie fajnie :( że mecz z odwiecznym wrogiem, okupantem przeżyję wśród normalnych kibiców...
no i się przeliczyłam... była KATASTROFA, MASAKRA I ŻENUA!!
Najgorszy mecz na jakim byłam, aż Mi się płakać chciało.
na sektorze obok dostrzegliśmy normalnych ludzi. Okazało się, że to byli niemcy... co za WSTYD!!!
w życiu nie przypuszczałam, że POLSKA- wiodący lider kibicowski świata, kilka miesięcy przed (tfu!) EURO zmieni się w taką porażkę. Walka z kibolami przyniosła efekty: szczytem możliwości dopingu było "POLSKA (klask! klask!)POLSKA..." CO ZA WSTYYYYYYYD!!!! oklaskiwanie okupantów, kiedy prowadziliśmy 2:1 zapadła cisza jak na pogrzebie, zrywy i buczenie w stylu "aaaaa" "oooo" "uuuuuuu".... poziom dopingu jak w jakimś Azerbejdżanie, tudzież innej dziczy. Nie przesadzam. Totalna porażka!
na stadionie, zamiast normalnych ludzi- janusze, małysze z trąbkami, popkornożercy totalna andrzejada i inne pokemony... co za WSTYYYYYD!!!
tusk wywiesił swoją flage?
szczytem wszystkiego była fala meksykańska...
normalnych kibiców można było policzyć na palcach i wszyscy mieli takie same miny jak My... :(
wyszlibyśmy, gdyby w pobliżu stadionu był jakiś pub...
czirliderki :)
tak Moim Drodzy będzie wyglądać EURO...
po tym meczu mam dość, niech te głupie EURO w końcu się skończy.
Nie wiem czy w ogóle jest sens iść na stadiony. Wczoraj mieliśmy piękny przykład jak to będzie wyglądało. Prawdziwa zabawa będzie chyba tylko w FAN ZONACH.
Mam plan, żeby zostać na te 3 mecze Polski, a później, jak już nie wyjdziemy z grupy ( bo nie wyjdziemy), wyjechać na EURO na Ukrainę, jak najdalej, gdzieś pod Donieck. Myślę, że tam atmosfera będzie dużo lepsza.
Imbryk :)
jak dobrze, że w piłkę jesteśmy muy muy muy mal :) i takie wynalazki nie będą jeździć na wyjazdy :)UdostępnijLink :: 09.09.2011 :: 14:34

POLSKA- niemcy 2:2

boisko i piłkarze- czyli "farbowane lisy" :)


Oczywiście nie jarajcie się wynikiem, bo jak przyjedzie jakaś poważna drużyna w pierwszym składzie i zaczną grać poważnie, bo ten cały oficjalny klub kibica zrobi wielką kupę na trybunie i przestanie przychodzić ;)


wracając do wspaniałej atmosfery, zdaniem niektórych zacięcie tu komentujących, na podsumowanie tej żenady polecam: "szczyt groteski- czyli GRAMY U SIEBIE" :))))- link!!


UdostępnijLink :: 10.09.2011 :: 13:25

PRAWDA O UNII EUROPEJSKIEJ

- czyli o tworze absurdów:
Komisja Europejska: Polska nie ma dostępu do morza - Obliczono, że jeśli od najdalszej granicy do morza jest więcej niż określona liczba kilometrów, to można zakwalifikować kraj jako nieposiadający dostępu do morza. Tak nas zaszeregowano, bo odległość od polskich gór do Bałtyku jest zbyt duża


UdostępnijLink :: 12.09.2011 :: 01:01UdostępnijLink :: 12.09.2011 :: 23:31

W drodze na mecz- zwiedzanie WesterplatteMiałam na sobie:
koszulka- Mój projekt
jeansy- hugo boss
trampki- prada
torebka- longchamp"Kiedy się wypełniły dni
i przyszło zginąć latem,
prosto do nieba czwórkami szli
żołnierze z Westarplatte.
(A lato było piękne tego roku).
I tak śpiewali: Ach, to nic,
że tak bolay rany,
bo jakże słodko teraz iść
na te niebiańskie polany.
(A na ziemi tego roku było tyle wrzosu na bukiety.)


przy okazji- tam wpadłam :((( nie pytajcie jak to się stało...
W Gdańsku staliśmy tak jak mur,
gwiżdżąc na szwabską armatę,
teraz wznosimy się wśród chmur,
żołnierze z Westerplatte.
I śpiew słyszano taki: -- By
słoneczny czas wyzyskać,
będziemy grzać się w ciepłe dni
na rajskich wrzosowiskach.
Lecz gdy wiatr zimny będzie dął
i smutek krążył światem,
w środek Warszawy spłyniemy w dół,
żołnierze z Westerplatte.

UdostępnijLink :: 15.09.2011 :: 16:00

ACH :)))) Jak cudownie rozpocząć dzień od prezentów :)
Z samego rana otrzymałam paczuszkę, a w niej... magnesik z Kazachstanu :))))
Nawet nie wiecie jaka jestem happy, że udało Mi się go zdobyć :) do Kazachstanu nie lata się na co dzień, ale dzięki Bogu, w tym roku Jagiellonia miała tam wyjazd na mecz i kolega pamiętał :))))))


dostałam też koszulkę, w której pokażę się na październikowym wyjeździe na Kadrę :)
Moja magnesikowa kolekcja się powiększa :) czekam jeszcze na Teneryfę i Kowno...
póki co, Moja lodówka prezentuje się tak:
Mój ulubiony z San Francisco- w środku są ludziki :)

UdostępnijLink :: 17.09.2011 :: 13:11

17 września 1939r. PAMIĘTAMY!!!

Dziś 72ga rocznica napaści ZSRR na Polskę, bez wypowiedzenia wojny.

"Im silniejszą Polska będzie
, tym bardziej nienawidzić jej będą Niemcy,
a my potrafimy posługiwać się tą ich niezniszczalną nienawiścią.
Przeciwko Polsce możemy zawsze zjednoczyć cały naród rosyjski
i nawet sprzymierzyć się z Niemcami."
(W. Lenin 1920)


UdostępnijLink :: 18.09.2011 :: 16:47

I stało się :)

od 29lipca przejechałam na swoim rumaku
HA!! :))


UdostępnijLink :: 19.09.2011 :: 12:07
Dziś wielka kolacja!!! :)))

idę upolować zdechłą owieczkę :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------


ale mam doła!! nie będzie dziś jagnięciny :(
Powód: współczuję wszystkim mięsożercom komuny w której żyjemy!! Nigdzie nie dostałam mięsa :(
Pan z delikatesówvip powiedział, że mogą Mi ją dostarczyć na jutro z... Berlina :), w Befsztyku będzie w czwartek, a na Saskiej Kępie nie mają combra, bo kroją to inaczej- nie pasowała Mi wizja powrotu do domu z udźcem na barku niczym Fred Flinston :(

Niniejszym jagnięcinę zrobię innym razem, teraz już wiem, że taka kolacja wymaga wcześniejszego planowania... dziś podam rybę, na co Moi bliscy zareagowali "nieeee.... ryby jadamy codziennie ". BUUU... :( życie Pani Domu jest ciężkie :(


wczorajsza ryba:
P.S. chce ktoś lecieć do Tajlandii??? 6-26.11.2011 !!! koleżanka ma do sprzedania 2 bilety lotnicze po 2tyś złUdostępnijLink :: 22.09.2011 :: 14:56

Liczba tygodnia- 500!! :)
Oznacza nie tylko ilość przejechanych kilometrów na Moim pięknym, stylowym rumaku, bo właśnie tyle też wywołałam zdjęć!
Tak- TOP 500 z czterech ostatnich lat- z podróży, niezapomnianych miejsc, chwil, przeżyć z bliskimi osobami :)
Pamiętacie jak kiedyś jeździło się na wakacje, brało się 2 klisze na wyjazd, każda fotka była przemyślana, po powrocie czekało się na wywołanie, emocje- wyjdą/ nie wyjdą? a ile to razy fotograf prześwietlił ważną klisze... :)
Dla Mnie zdjęcia i magnesiki to jedyne pamiątki z wojaży, które przywożę, dlatego postanowiłam wywołać te, które przywołują najmilsze wspomnienia :)

No i nie muszę już się stresować, co będzie jak coś się stanie z Moim dyskiem, bo najcudowniejsze mam już na papierze :) Oczywiście Moja wrodzona nieskromność nie pozwala Mi ich zamknąć w albumach. Postanowiłam zrobić wielkie antyramy, aby Moi szanowni Goście mogli sobie podziwiać Moją kolekcję :) Nadal nie wiem jak to zrobić, żeby nie zaśmieciło Mi mieszkania, padł pomysł "kolaży". Jeśli macie jakieś fajne pomysły, chętnie wysłucham, przyjmę też ciekawe wzory kolaży :)


Poddaje się!!!!!!!!!!
Zdjęć jest za dużo, format jest za duży i nie jestem w stanie ułożyc z nich nic konkretnego.
Zdjęcia wyląduję w albumie, a na ścianie to:


UdostępnijLink :: 24.09.2011 :: 18:04

Film na weekend: "ODKRYĆ PRAWDĘ"UdostępnijLink :: 25.09.2011 :: 19:37

To już dzisiaj!!! Nowy (podobno już ostatni:( ) sezon "Gotowych na wszystko" :)

Desperate Housewives 8x01
"Secrets That I Never Want to Know"

promo:
będziemy oglądać i komentować? wrzucać linki?:)


linkiUdostępnijLink :: 25.09.2011 :: 23:06

2 TYGODNIE DO WYBORÓW!! CZYLI PEŁNA MOBILIZACJA!!!

na początek dzisiejszy smaczek, który już się stał hitem na fejsbuku :D

a teraz do rzeczy!!!

"W związku z niezarejestrowaniem list wszystkich komitetów wyborczych oraz jednomandatowych okręgów wyborczymych do senatu zachęcamy do pobrania stosownego zaświadczenia z rodzimego urzędu i do zagłosowania na kandydatów, na których chcecie głosować, a nie na tych, na których możecie. Jesteś z Mokotowa a chcesz zagłosować na prof. Rybińskiego na Pradze - weź zaświadczenie i głosuj. Chcesz głosować na Nową Prawicę, ale przez bubel prawny jakim jest ustawa wyborcza nie możesz w swoim okręgu - weź zaświadczenie i głosuj gdzie chcesz. Nie podobają Ci się kandydaci na twoich listach - weź zaświadczenie i głosuj gdzie chcesz!

Pokażmy że nam zależy. Zapraszajmy znajomych i powiedzmy jasno że nie interesuje nas "mniejsze zło".

Sprawdzajcie kandydatów!! jeśli wybieracie się na wybory, poświęćcie trochę czasu na wcześniejszy przegląd kandydatów i domową "lustrację" :)

"Jak dobrze wiemy Nowa Prawica pomimo zarejestrowania list w 21 okręgach nie otrzymała możliwości rejestracji list na terenie całego kraju.

Nie bojkotuj wyborów! Mimo wszystko zachęcamy do głosowania, poniżej mapka z zaznaczonymi okręgami w których w nadchodzących wyborach, 9 pażdziernika 2011, można oddać głos na Nową Prawicę."

3 Wrocław, 4 Bydgoszcz, 5 Toruń, 6 Lublin, 8 Zielona Góra, 9 Łódź, 11 Sieradz, 13 Kraków II, 14 Nowy Sącz,
18 Siedlce, 20 Warszawa II, 22 Krosno, 23 Rzeszów, 24 Białystok, 28 Częstochowa, 30 Rybnik, 31 Katowice,
33 Kielce, 36 Kalisz, 37 Konin, 41 Szczecin

ZAŚWIADCZECIE DO GŁOSOWANIA POZA MIEJSCEM ZAMELDOWANIA:

"Jedną z bardzo ważnych informacji, jakie są poszukiwane przed wyborami, to możliwość głosowania poza miejscem zamieszkania, postaramy sie pokrótce wyjaśnić w jaki sposób zdobyć takie zaświadczenie.
Jeżeli studiujesz, pracujesz, bądź w dniu wyborów wyjeżdżasz, lub z jakichkolwiek innych przyczyn znajdziesz się poza swoim miejscem zamieszkania, a chciałbyś wziąć udział w wyborach, by wspomóc swym głosem Kongres Nowej Prawicy, możesz wybrać jedną z dwóch możliwości.

Po pierwsze mogą z Urzędu Gminy, w którym są wpisani na liście wyborców, wybrać odpowiedni dokument, uprawniający do głosowania w innych okręgach wyborczych. Zaświadczenia będą wydawane do 7 października. Można je odebrać osobiście lub przez pisemnie upoważnioną osobę. Zaświadczenie otrzymujemy od razu. Nie zwlekaj!
Zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zamieszkania upoważnia nas do głosowania w wybranej obwodowej komisji wyborczej na terenie Polski, na terenie placówek dyplomatycznych poza granicami kraju, w zakładach opieki zdrowotnej, domach pomocy społecznej, zakładach karnych, aresztach śledczych i na statkach morskich.

Głosowanie poza miejscem zamieszkania może być też możliwe po dopisaniu do listy wyborców. Termin składania wniosków o wpisanie na listę w wybranym przez siebie obwodzie wyborczym mija 4 października. O dopisanie do listy mogą się starać osoby, które czasowo przybywają w danym miejscu lub nie mają stałego miejsca zamieszkania.
Istnieje możliwość dopisania się przez internet, warunkiem skorzystania z usługi jest posiadanie przez obywateli konta na ePUAP oraz profilu zaufanego"


WIĘCEJ:
http://www.wybieramknp.pl/

jak glosowac poza miejscem zamieszkaniaUdostępnijLink :: 30.09.2011 :: 00:35

Właśnie wróciłam z meczu :)
LEGIA WARSZAWA- hapoel tel aviv 3:2 :)))))))))))

żydo- komuna pokonana! BRAWO!! mam nadzieję, że 9 października Naród się zjednoczy i pokonamy ją raz jeszcze :)
Tak, tak :) klub z Tel Awiwu prezentuje poglądy bliskie sercu szechtera, dlatego wybiórcza już zrobiła wielką kupę z powodu meczowej oprawy :D

Oprawa: DŻIHAD LEGIA
Zobaczycie, jeszcze będzie rewolucja w tym kraju!


Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień