Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 11.08.2011 :: 10:50

W SOBOTĘ O 11 DEMONSTRACJA POD PAŁACEM PREZYDENCKIM!!! KLIKAĆ PO WIĘCEJ INFO NA FACEBOOKU

"W Europie w 9 krajach zakazano upraw genetycznie modyfikowanych, i TYLKO MASOWE protesty skłoniły rządy do posłuchania obywateli!!!
W Bułgarii na ulice wyszły matki z dziećmi. W Francji gorące protesty rolników...
Musimy działać RAZEM."UdostępnijLink :: 29.07.2011 :: 20:53

Z OSTATNIEJ CHWILI


"Szanowni Państwo,

informujemy, że w Senacie zakończyły się głosowania nad ustawą o nasiennictwie. Senat przyjął tę ustawę bez poprawek. Obecnych było 87 senatorów, za ustawą bez żadnych poprawek głosowało 45, przeciw 36, wstrzymało się 6.

Nowa ustawa o nasiennictwie otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

Mieliśmy nadzieję, że Senatorowie wykażą się większym poczuciem obowiązku ochrony zdrowia społeczeństwa, tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa (które stanowi 80% rolnictwa) oraz dziedzictwa biologiczno-kulturowego polskiej wsi.

Oczywiście nie poddajemy się. To my będziemy głosować i w nadchodzących wyborach wystawimy czerwone kartki wszystkim zwolennikom GMO. DOSYĆ niszczenia żywności przez korporacje i Rząd RP! STOP GMO!

Zgodnie z przyjętą procedurą ustawa zostanie przekazana, za pośrednictwem Sejmu, do Prezydenta w celu podpisania jej.
A WIĘC WALCZYMY DALEJ!
Jedynie poprzez bombardowanie Prezydenta żądaniami, aby nie podpisał tej ustawy możemy mieć nadzieję, że unikniemy katastrofy nieodwołalnego zakażenia naszego łańcucha pokarmowego przez GMO i odebrania przyszłym pokoleniom możności zdrowego, tradycyjnego jedzenia."Dlaczego tak się stało? przecieżZŁO NIE MOŻE WYGRAĆ!!!
ZAŁAMAŁAM SIĘ ;((((


GMO- UDOWODNIONE KŁAMSTWA- do poczytania


Naukowcy przeciwko żywności GMO


W stanach rolnicy pozywają Monsanto, w tym samym czasie w Polsce Monsanto kupuje centrale nasienna w Kielcach


Koalicja złożyła pismo do biura bezpieczeństwa narodowego proszę zapoznajcie się z nim.


wszystko co byście chcieli wiedzieć o GMO a boicie się zapytać- bardzo dobra stronaUdostępnijLink :: 20.07.2011 :: 15:00


JESZCZE WALCZYMY!!!!

Niedawno informowałam o tym, jak sprzedajne matoły wykorzystały zamieszanie medialne dot. polskiej prezydencji w ue i po cichu przepchnęły w sejmie ustawę dot. żywności GMO. Nie możemy na to pozwolić i póki ustawa nie została podpisana przez Komoruskiego, który oczywiście zrobi to w "bulu i nadzieji", musimy działać i zrobić wszystko, aby chronić Nasze geny (to znaczy Wasze, bo Ja się odżywiam ekologicznie, ale martwię się o Naród i nie pozwolę, aby był truty).


27lipca DEMONSTRACJA PRZED SENATEM!!!

link do pobrania plakatu w duzym formacie- pobierz plik i przyłącz się do akcji informacyjnej społeczeństwo- plakatowania swojego osiedla/ dzielnicy.

"GMO stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, różnorodności biologicznej, polskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego. Uwolnienie genetycznie zmodyfikowanych organizmów do naturalnego środowiska jest procesem nieodwracalnym, a współistnienie ich z tradycyjnymi uprawami NIEMOŻLIWE. Nikt nie będzie miał wyboru – ani rolnicy, ani konsumenci – jeśli nastąpi skażenie naszych pól, tak jak ma to miejsce np. w USA czy Kanadzie. Zostaniemy skazani na żywność, która powoduje alergie, niepłodność, choroby nowotworowe i oporność na antybiotyki. Skorzystają na tym TYLKO ponadnarodowe korporacje.

W Europie już 9 krajów wprowadziło zakazy na uprawy GMO chroniąc swoje społeczeństwa (Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria oraz Szwajcaria).

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość Rządu RP, posłów z PO i PSL, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO."GMO TO NIE TO- wyślij list do senatora- maile do senatorów z Twojego okręgu w linku!!
"Sprzedajny i pazerny senatorze, co z tego że weźmiesz w łapę mnóstwo kasy od Monsanto- firmy produkującej GMO??!!!! Pomyśl debilu o skutkach dla Polaków, dla Twoich dzieci a także dla siebie- bo nie będziesz senatorem wiecznie, a potem i tak będziesz żreć GMO, bo kupując jedzenie w zwykłym sklepie NIE ROZPOZNASZ JAKA JEST ZAWARTOŚĆ!!!!"
I jeszcze jedno - jest takie moje ulubione powiedzenie, które sprawia że szkoda mi takich ludzi jak pan i innych współpracujących za chwilową chwałę (korzyści) z siłami ciemności "SZATAN ZAWSZE NISZCZY SWOJE NARZĘDZIA".
ZAWSZE. Nie ma wyjątku."
więcej informacji i aktualności dot. tej chorej ustawy ...... KLIK!!!P.S. Nie zapomnijcie o tym w nadchodzących wyborach...UdostępnijLink :: 03.07.2011 :: 20:44

ZDRAJCY!!!
SPRZEDALI POLSKĘ MONSANTO :((((


wykorzystali szum medialny związany z przejęciem prezydencji w (tfu!) UE, nieuwagę lemingów i........


1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość polityków, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO.
Przerażający jest brak odpowiedzialności posłów, którzy głosowali za tą ustawą; brak odpowiedzialności za wyborców, za Polskę, za swoje rodziny i przyszłe pokolenia.
Fakty, które wskazują na poważne zagrożenia GMO dla zdrowia, środowiska, tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa (które stanowi 80% polskiego rolnictwa), są tak jasne, proste i jednoznaczne, że trudno im zaprzeczać i trudno je ignorować.
Rząd RP i posłowie, którzy głosowali za nową propozycją ustawy o nasiennictwie, pokazali Polakom po raz kolejny, że ważniejsze są dla nich interesy ponadnarodowych korporacji niż własne społeczeństwo, w tym wyborcy, którzy oddali na nich swoje głosy. Mamy nadzieję, że w nadchodzących wyborach dostaną oni czerwone kartki od wyborców.
Prosimy o nagłośnienie naszego stanowiska oraz APELU DO RZĄDU I POLITYKÓW http://alert-box.org w sprawie odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie, pod którym od KILKU DNI zbierane są podpisy.UdostępnijLink :: 27.04.2011 :: 21:45


PRECZ Z KOMUNĄ!!!

"Prawdziwe intencje politykȯw z Unii Europejskiej zostały właśnie całkowicie odkryte. Odpowiednim rozporządzeniem, wydanym w trybie PILNYM podwyższyli oni dopuszczalną normę radioaktywności w żywności z 600 do 12500 bekereli na kilogram !Z dniem 27 marca 2011 roku Unia Europejska, w trybie pilnym (przyspieszonym), wprowadziła w życie nowe rozporządzenie dot. dopuszczalnej ilości radioaktywności w pożywieniu /(EU) Nr. 297/2011) /, nagle podwyższając tą granicę …. aż 25-krotnie !

Poprzednia granica była ustalona na 600 bekereli na kilogram pożywienia i była już podwyższona, ze względu na przepisy unijne, nakazujące napromieniowywać każdą transportowaną żywność (w oparciu o niby nieobowiązkowy Codex Alimenatrius). Nowa "bezpieczna granica" to … 12500 bekereli na każdy kilogram pożywienia !!!

Tym razem nie ma przypadku ! Rozporządzenie już w tytule informuje, że podwyższenie normy związane jest z katastrofą w Fukushimie.

Dla każdego obywatela Unii Europejskiej powinno być już w tym momencie całkowicie jasne, że politycy unijni nie kierują się dbałością o jego bezpieczeństwo i zdrowie, lecz tylko i wyłącznie o dobrą kondycję ich niektórych firm. Rozporządzenie to ma umożliwić kontynuację importu wielu artykułów z Japonii do UE i mimo znacznego napromieniowania oraz sprzedawanie ich obywatelom Unii jako „bezpieczne”i „przetestowane”.

Nie obawiajcie się, podejrzewam że niedługo dowiecie się z mediów, iż ekstremalne wręcz podwyższenie normy promieniowania jest tak naprawdę zbawienne dla nas wszystkich i nowa ustawa ma tak naprawdę na celu polepszenie zdrowia obywateli UE.

Specjaliści od PR muszą tylko jeszcze wymyślić kilka dobrych sloganów w temacie, które będą mogły być później masowo powtarzane przez "neo-racjonalistow".

Link do tekstu Ustawy:
http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2011:080:0005:0008:DE:PDFNas zastanawia tylko milczenie polskich polityków i cisza w polskich mediach...

Czyżby nie zamierzali poinformować nas o tej drobnej zmianie ?"UdostępnijLink :: 15.04.2011 :: 14:44

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :))))))))))))))))))))))

WIOSNA!!! finAlly z radością wkraczamy w ciepło, dobro i optymizm...
niech pozytywna moc będzie z Nami!Jak co roku CZAS NA DETOKS!!
Standardowo pożegnałam zimę hydrokolonoterapią (w tym roku udało Mi się wyciągnąć siostrę, więc sprowadzanie innych na dobrą drogę uważam za sukces) oraz (po raz pierwszy) za kilka dni rozpoczynam oczyszczanie wątroby :)
EXCITED :))UdostępnijLink :: 22.03.2011 :: 17:42

Dziś porozmawiamy o nowotworach...

Jak wiecie- jestem absolutną zwolenniczką leczenia wszystkiego naturalnymi metodami. Moim mottem jest hipokratesowe "niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoim pożywieniem".
Zbieram każdą wzmiankę o nowych suplementach i produktach "superfood", testuję na sobie i polecam znajomym :)

W temacie o ziołach kilka osób, związanych z koncernami farmakologicznymi, próbowało podważyć skuteczność naturalnych sposobów leczenia z wszelkich chorób. Będąc w Savannah miałam przyjemność uczestniczyć w wykładach pewnego profesora z Florydy, z największego instytutu na świecie zajmującego się tym tematem. Poznałam wiele przypadków dowodzących o skuteczności naturalnych metod. Zmieniając dietę można całkowicie wyleczyć się z cukrzycy, osteoporozy, czy nowotworów.

Lekarstwo na raka zostało wynalezione... w 1928r. Problemem dzisiejszej medycyny jest fakt, że leczone są skutki, a nie przyczyna choroby, że nie traktuje się organizmu jako chorej całości (począwszy od mózgu, a kończąc na jelicie grubym), a skupia się uwagę na jednej, zaatakowanej przez nowotwór części- płucach, piersi, żołądku, czy mózgu...

Oczywiście, nie mam zamiaru nikogo przekonywać, żeby nie poddawał się chemii, naświetleniom itp metodom, bo każdy ma swój rozum i wybierze to co uważa za słuszne. Ja chcę tylko pokazać, że istnieje zdrowa ALTERNATYWA, po której nie wypadają włosy ani nie tracimy całkowitej odporności itp.

Dlaczego tworzą się komórki nowotworowe?

Nowotwór nie powstaje z dnia na dzień- jest efektem długiego wyniszczenie tkanek, wynikiem zaburzenia gospodarki elektrolitowej (sodowo-potasowej) organizmu, zatrucia toksynami oraz niedoboru składników odżywczych.
Dlatego tak ważne znaczenie w profilaktyce odgrywa zdrowa dieta oraz detoksykacja organizmu.

Nie będę się dłużej rozpisywać, polecam Wam film o terapii Gersona

P.S. Mam dla Was super newsa!
Przystąpiłam do pewnego ekologicznego Stowarzyszenia, toteż będę się z Wami dzielić nowinkami z eko- świata :))UdostępnijLink :: 15.03.2011 :: 19:36

Kiedy wybieram się na podbój świata, uwierzcie, nic nie stresuje Mnie tak bardzo jak poszukiwanie odpowiedniego pożywienia w miejscu docelowym. To działa na tej samej zasadzie jak u ludzi pierwotnych- Mój instynkt łowczy nakazuje wyprawę na polowanie organicznego sklepu i restauracji.
Oczywiście uwielbiam wszelkie miejscowe specjały począwszy od egzotycznych, świeżych owoców, a kończąc na przykładowych żółwiach. Niestety, doświadczenie z restauracjami mam różne i nawet w najlepszych można się zatruć toksynami. Dlatego postanowiłam iść na łatwiznę i wożę ze sobą podstawowe produkty, które pozwalają Mi zdrowo przeżyć kilka dni :)


Jestem idealnym gościem hotelowym- na śniadania przychodzę ze swoją owsianką i dodaję tylko owoce :)
zabieram również trochę organicznych warzyw na sałatki :) do tego potrzebuję tylko olej :)a Wy wozicie swoje jedzenie? co jeszcze zabieracie?


UdostępnijLink :: 12.03.2011 :: 18:01

POLSKA liderem Europy!!

Nadal pozostajemy w tematyce CODEXU...
Pamiętacie jak w zeszłym roku pokazywałam tu filmik o Monsanto- największym producencie substancji używanych do uprawy genetycznie modyfikowanych organizmów- GMO. Ktoś z Was nawet, był tak wstrząśnięty, że postanowił pokazać go u siebie na uczelni... Ciekawa jestem, czy doszło to do skutku i jakie były komentarze, reakcje?
Mimo całego ostrzeżenia, tematyka GMO była dla Nas tak realna, jak dojście Naszych Gwiazd Futbolowych do finału Mistrzostw Świata- bo gdzie Nasz Kochany, lekko zacofany kraj i GMO? Mogłoby się zdawać, że do tego jeszcze długa droga i że w tej kwestii jesteśmy na szarym końcu Europy. Otóż nic bardziej mylnego, Moi Kochani :) Nasz "cudowny rząd" obiecywał cuda i stało się!! Czary- mary, hokus- pokus i... WŁALA!!! jest cud!!
Jesteśmy w czołówce krajów europejskich, które UPRAWIAJĄ żywność genetycznie modyfikowaną (GMO)?ave tusk!!
pomyślmy o tym podczas tegorocznych wyborów.


P.S. Teraz czekamy na cud w wykonaniu piłkarzy....UdostępnijLink :: 10.03.2011 :: 15:03


ORĘDZIE DO NARODU!!

Drodzy eko- bracia i siostry,

Nie wiem jak mam Wam przekazać smutną wiadomość, ale ponieważ media milczą i co jest oczywiste- nie biją na alarm, ktoś musi Was o tym poinformować. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że pęknie Wam serce i bardzo jest Mi przykro z tego powodu... ALE!

Na pewno niewiele z Was wie (sama dowiedziałam się o tym wczoraj, będąc na zakupach w sklepie ekologicznym i od razu dostałam ciężkiej depresji) od 01.04.2011 POLSKA wprowadza zakaz sprzedaży ziół.
Problem nie dotoknie jedynie osób stosujących tradycyjne preparaty ziołowe z medycyny chińskiej czy ajurwedyjskiej. Również sprzedaż poszczególnych ziół, wchodzących w skład suplementów diety obok witamin i minerałów, będzie NIELEGALNA.

My, przeciwnicy farmakologi, zielarki i zielarze, którzy sami leczymy się domowymi sposobami z wszelkich dolegliwości, którzy wierzymy, że Nasz organizm ma zdolność do samo uleczania, tylko musi dostawać odpowiednie minerały, witaminy i substancje wzmacniające Nasz system immunologiczny, którzy w szafce mamy zapas wielu ziół leczniczych oraz naturalnych suplementów diety, zostaliśmy pozbawieni do nich łatwego dostępu.

"Wielka farmacja dopięła swego i usuwa swego największego konkurenta jakim jest ziołolecznictwo.
Wielka Farmacja ma zamiar zaliczyć Wielką Wygraną: zioła lecznicze niedostępne w Unii Europejskiej…

To już się stało. Wkrótce preparaty ziołowe będą niedostępne, a możliwość przepisywania ich przez zielarzy również zostanie utracona. Wielka Farmacja osiągnie wkrótce cel w swojej wieloletniej bitwie w niszczeniu wszelkiej konkurencji.

Od dnia 01 kwietnia 2011 prawie wszystkie zioła staną się nielegalne."

więcej tutaj.... klick!!!

Wygrali kolejną bitwę, ale wojna się jeszcze nie skończyła...


Wczoraj rozmawiałam o tym z Panią dietetyczką ze sklepu ekologicznego i powiedziała, że cały czas czekają na pełną listę tego, co będzie zakazane. Co to dla oznacza? Ano to, że jeśli będziemy chcieli kupić sobie rumianek, skrzyp, pokrzywę, maść z wit A czy szampon przeciwłupieżowy, będziemy musieli iść do lekarza, zapłacić ok 80zł za wizytę (albo czekać w kolejce do państwowego), skorumpowany lekarz, sługa koncernów farmakologicznych, oceni czy potrzebne nam jest takie zioło (pewnie powie że nie, bo ma na to super środek chemiczny), załózmy, że z łachą wypisze receptę, z tą receptą będziemy szli do apteki i tam kupimy zioła. Czy to nie chore??????

Oczywiście JA się nie dam i sama będę chodzić po polach, lasach i łąkach, zbierać zioła, suszyć i spożywać.
Ale póki co- róbmy ZAPAS tego co jest jeszcze w sprzedaży.


ŁĄCZMY SIĘ W BÓLU :(((((


więcej informacji:

naturalnenielegalne

stop codex

http://fnbg.org/pliki/lista_lekow_skreslonych.pdf


z poważaniem,
Wasza Księżniczka AllyUdostępnij
Poprzednie

Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień