Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 02.07.2011 :: 00:08

DWIE SPRAWY!!

1. Zaczynamy od drastycznej :(
Szukamy świadków, którzy mogli widzieć tego psa w dniu 22 czerwca (środa) w okolicach miejscowości Osieczany , Zarabie, Myślenice. Każda informacja jest dla nas bardzo ważna. Za podanie istotnych informacji zostanie wyznaczona nagroda.

Zostaliśmy poinformowani w piątek (24 czerwca), że w środę około godziny 23.00 ciężko ranna suka z roztrzaskanym łbem, licznymi ranami zadanymi tępym narzędziem, przebrana w błękitną , zakrwawioną sukienkę wyczołgała się z przydrożnego rowu na jezdnię.
Pies pełzał po jezdni i bardzo krwawił. Na miejsce wezwano patrol Policji z Myślenic, który wezwał lekarza weterynarii. Pies został uśpiony.
O zajściu poinformował nas jeden ze świadków zbulwersowany sytuacją, że Policja odjechała nie interesując się sprawą .


TUTAJ WIĘCEJ INFO NA FACEBOOKU, UDOSTEPNIJ WŚRÓD SWOICH ZNAJOMYCH!!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Kto nie zdążył kupić GP z filmem Tadeusza Śmiarowskiego "KIBOL" może przestać się smucić, bo film jest już dostępny online :)
Polecam na weekend- szczególnie tym, którzy pojęcie o meczach mają na podstawie tego co usłyszą w tv lub wybiórczej...

Dla Mnie może być, chociaż uważam, że jest trochę niedociągnięć, można było pojechać z tematem bardziej ;)


UdostępnijLink :: 03.07.2011 :: 20:44

ZDRAJCY!!!
SPRZEDALI POLSKĘ MONSANTO :((((


wykorzystali szum medialny związany z przejęciem prezydencji w (tfu!) UE, nieuwagę lemingów i........


1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość polityków, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO.
Przerażający jest brak odpowiedzialności posłów, którzy głosowali za tą ustawą; brak odpowiedzialności za wyborców, za Polskę, za swoje rodziny i przyszłe pokolenia.
Fakty, które wskazują na poważne zagrożenia GMO dla zdrowia, środowiska, tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa (które stanowi 80% polskiego rolnictwa), są tak jasne, proste i jednoznaczne, że trudno im zaprzeczać i trudno je ignorować.
Rząd RP i posłowie, którzy głosowali za nową propozycją ustawy o nasiennictwie, pokazali Polakom po raz kolejny, że ważniejsze są dla nich interesy ponadnarodowych korporacji niż własne społeczeństwo, w tym wyborcy, którzy oddali na nich swoje głosy. Mamy nadzieję, że w nadchodzących wyborach dostaną oni czerwone kartki od wyborców.
Prosimy o nagłośnienie naszego stanowiska oraz APELU DO RZĄDU I POLITYKÓW http://alert-box.org w sprawie odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie, pod którym od KILKU DNI zbierane są podpisy.UdostępnijLink :: 04.07.2011 :: 20:28

Poznajcie Mojego RUMAKA-
Ostatecznie zdecydowałam się na inny model niż ten, który pokazywałam Wam kilka tygodni temu. Tamten na żywo wyglądał zbyt pstrokato nawet dla Mnie :) Mój Rumak to Electra Cruiser Koi :)

Dostałam do niego koszyczek za darmo :D
japońska ryba koi ma przynosić szczęście i powiem Wam, że od kiedy mam ten rower wszystko układa Mi się milion razy lepiej niż bym to sobie wymarzyła :D poza tym symbolizuje męskość, odwagę, życzenie zysków w interesach, wytrwałość, wysokie dochody, awans społeczny, wybicie się ponad ludzi przeciętnych :))
drugim motywem zdobiącym Mój rowerek jest kwiat lotosu (jest nawet na wewnętrznych obręczach kół:D )
Symbolizuje miejsce narodzin bogów, symbol światłości, wiecznego życia, duchowego rozwoju, a także - jako się rzekło już wcześniej - symbol kobiecego piękna :))))
i najnowszy lans i beka w Wawie :D przy fontannach na podzamczu za 14mln :D

UdostępnijLink :: 07.07.2011 :: 10:31

Czarnogóra- idealne miejsce do życia w Europie.

Kiedyś kupię tam sobie letni domek z ogródkiem i będę przestrzegać wszystkich, aby broń Boże nie dali się nabrać na członkostwo w UE.


W Kosovie straszyli Nas, abyśmy nie jechały na zachód tego pseudo kraju, gdyż jest tam jeszcze dziko i niebezpiecznie. Więc oczywiście pojechałyśmy kierując się na Montenegro :)

AHA- jeśli będziecie się wybierać do Kosova, przerzućcie niewygodne zdjęcia (czyli jakiś ruin wojennych) na laptopa, bo na granicy mogą Wam sprawdzać aparat, więc warto mieć tam poprawnie politycznie widoczki :)


śnieeeeeeeeg :)))))
pięknie, nieskażenie, dziko, ekologicznie... <3
najśmieszniejsze były psy, które zatrzymały Nas do rutynowej kontroli:
- dokąd jedziecie?
- do Dubrownika
- z Polski?
- tak
- popływać?
- :D
- ile dni jedziecie?
- piąty :)
- bez spania???
- LOL!

przystanek po drodze- jakiś najstarszy kościół z XIIw.
Grzałyśmy do Dubrownika i okazało się, że... kończy się droga i trzeba przepłynąć promem :D
Oczywiście była noc i najbliższy prom był za 3godziny, więc musiałyśmy przenocować w tej pięknej okolicy...

A NASTĘPNEGO DNIA.......
Reasumując- jestem oczarowana tym krajem! mają góry, morze, nieskażone powietrze, ekologiczne jedzenie, mało turystów, niskie ceny i... uśmiech na twarzy :) polecam!!!

UdostępnijLink :: 11.07.2011 :: 11:44

Sopot <3

Szczęście Mnie opuściło!!! ktoś zauroczył Mój rower!!!
przegrałam 8zł na wyścigach...
dużo pieniędzy w Kasynie... (to niemożliwe, pierwszy raz przegrałam:( chyba ktoś Mnie okradł, bo miałam pół kubka grubych żetonów i nigdy nie uwierzę, że Ja mogłam przegrać)
zapchałam zlew sokiem z buraków...
mam nadzieję, że nowy tydzień otworzy nową dobrą passę...UdostępnijLink :: 12.07.2011 :: 17:08

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011


11tyś na 11.11.11


będziecie? :)UdostępnijLink :: 15.07.2011 :: 17:21

Jak widać na zamieszczonych niżej obrazkach, Mój RUMAK daje radę nie tylko po ścieżkach rowerowych i chodnikach :)

Jeżdziliśmy po plaży i po Naszym kochanym, zielonym morzu :)
i po lesie, gdzie zaliczyłam pierwszą glebę, lądując na Mojej pięknej pupci i trzymając rower w górze :D
tak!! Moja rowerowa mania trwa, kupiłam mu dziś licznik i jak tylko znajdę kogoś kto potrafi go zamontować będę się chwalić na fejsiku Moimi rekordami :)

UdostępnijLink :: 18.07.2011 :: 13:51

Imprezowo w 3mieści :)

świętowaliśmy urodzinki Natalci <3tyle zostało z tortu :D
party :)
... a melanż trwa :)


UdostępnijLink :: 20.07.2011 :: 15:00


JESZCZE WALCZYMY!!!!

Niedawno informowałam o tym, jak sprzedajne matoły wykorzystały zamieszanie medialne dot. polskiej prezydencji w ue i po cichu przepchnęły w sejmie ustawę dot. żywności GMO. Nie możemy na to pozwolić i póki ustawa nie została podpisana przez Komoruskiego, który oczywiście zrobi to w "bulu i nadzieji", musimy działać i zrobić wszystko, aby chronić Nasze geny (to znaczy Wasze, bo Ja się odżywiam ekologicznie, ale martwię się o Naród i nie pozwolę, aby był truty).


27lipca DEMONSTRACJA PRZED SENATEM!!!

link do pobrania plakatu w duzym formacie- pobierz plik i przyłącz się do akcji informacyjnej społeczeństwo- plakatowania swojego osiedla/ dzielnicy.

"GMO stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt, różnorodności biologicznej, polskiego rolnictwa i bezpieczeństwa żywnościowego. Uwolnienie genetycznie zmodyfikowanych organizmów do naturalnego środowiska jest procesem nieodwracalnym, a współistnienie ich z tradycyjnymi uprawami NIEMOŻLIWE. Nikt nie będzie miał wyboru – ani rolnicy, ani konsumenci – jeśli nastąpi skażenie naszych pól, tak jak ma to miejsce np. w USA czy Kanadzie. Zostaniemy skazani na żywność, która powoduje alergie, niepłodność, choroby nowotworowe i oporność na antybiotyki. Skorzystają na tym TYLKO ponadnarodowe korporacje.

W Europie już 9 krajów wprowadziło zakazy na uprawy GMO chroniąc swoje społeczeństwa (Francja, Austria, Węgry, Włochy, Luksemburg, Grecja, Niemcy, Bułgaria oraz Szwajcaria).

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość Rządu RP, posłów z PO i PSL, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO."GMO TO NIE TO- wyślij list do senatora- maile do senatorów z Twojego okręgu w linku!!
"Sprzedajny i pazerny senatorze, co z tego że weźmiesz w łapę mnóstwo kasy od Monsanto- firmy produkującej GMO??!!!! Pomyśl debilu o skutkach dla Polaków, dla Twoich dzieci a także dla siebie- bo nie będziesz senatorem wiecznie, a potem i tak będziesz żreć GMO, bo kupując jedzenie w zwykłym sklepie NIE ROZPOZNASZ JAKA JEST ZAWARTOŚĆ!!!!"
I jeszcze jedno - jest takie moje ulubione powiedzenie, które sprawia że szkoda mi takich ludzi jak pan i innych współpracujących za chwilową chwałę (korzyści) z siłami ciemności "SZATAN ZAWSZE NISZCZY SWOJE NARZĘDZIA".
ZAWSZE. Nie ma wyjątku."
więcej informacji i aktualności dot. tej chorej ustawy ...... KLIK!!!P.S. Nie zapomnijcie o tym w nadchodzących wyborach...UdostępnijLink :: 23.07.2011 :: 00:10


Oddział Stołeczny Kongresu Nowej Prawicy zaprasza na spotkanie członków i sympatyków

chętnych do pomocy w kampanii wyborczej, które odbędzie się dnia 26.VII.2011 (wtorek),

o godz. 18:00 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym "Jupiter"

przy ul. Towarowej 22 w Warszawie.

Zapraszamy wszystkich, którym losy Polski nie są obojętne i którzy chcą aby zapanowała w końcu normalność!


TYGODNIK NOWEJ PRAWICY nr 1 - DO POBRANIA TU :)
JAK KORWIN ZMIAŻDŻYŁ LEWACKICH GRUBASÓW :D
i oczywiście klasyk :D

UdostępnijLink :: 24.07.2011 :: 19:23

JARAM SIĘ!!

Z wielkim podnieceniem i radością pragnę poinformować, że 2 dni temu byłam w końcu (i dopiero) zamontować w Moim Rumaku licznik i dziś pękła pierwsza stówa :))))

gdybym nie była świeżo po oczyszczaniu otworzyłabym szampana, a tak zostaje Mi jedynie pyszny sok z brzozy :)


UdostępnijLink :: 28.07.2011 :: 17:12

Ż Y D O K O M U N A w POLSCE


UdostępnijLink :: 29.07.2011 :: 20:53

Z OSTATNIEJ CHWILI


"Szanowni Państwo,

informujemy, że w Senacie zakończyły się głosowania nad ustawą o nasiennictwie. Senat przyjął tę ustawę bez poprawek. Obecnych było 87 senatorów, za ustawą bez żadnych poprawek głosowało 45, przeciw 36, wstrzymało się 6.

Nowa ustawa o nasiennictwie otwiera Polskę na uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

Mieliśmy nadzieję, że Senatorowie wykażą się większym poczuciem obowiązku ochrony zdrowia społeczeństwa, tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa (które stanowi 80% rolnictwa) oraz dziedzictwa biologiczno-kulturowego polskiej wsi.

Oczywiście nie poddajemy się. To my będziemy głosować i w nadchodzących wyborach wystawimy czerwone kartki wszystkim zwolennikom GMO. DOSYĆ niszczenia żywności przez korporacje i Rząd RP! STOP GMO!

Zgodnie z przyjętą procedurą ustawa zostanie przekazana, za pośrednictwem Sejmu, do Prezydenta w celu podpisania jej.
A WIĘC WALCZYMY DALEJ!
Jedynie poprzez bombardowanie Prezydenta żądaniami, aby nie podpisał tej ustawy możemy mieć nadzieję, że unikniemy katastrofy nieodwołalnego zakażenia naszego łańcucha pokarmowego przez GMO i odebrania przyszłym pokoleniom możności zdrowego, tradycyjnego jedzenia."Dlaczego tak się stało? przecieżZŁO NIE MOŻE WYGRAĆ!!!
ZAŁAMAŁAM SIĘ ;((((


GMO- UDOWODNIONE KŁAMSTWA- do poczytania


Naukowcy przeciwko żywności GMO


W stanach rolnicy pozywają Monsanto, w tym samym czasie w Polsce Monsanto kupuje centrale nasienna w Kielcach


Koalicja złożyła pismo do biura bezpieczeństwa narodowego proszę zapoznajcie się z nim.


wszystko co byście chcieli wiedzieć o GMO a boicie się zapytać- bardzo dobra stronaUdostępnijLink :: 30.07.2011 :: 10:42


OLE KIBOLE!!

JUŻ DZIŚ WIECZOREM WIELKIE LOSOWANKO GRUP ELIMINACYJNYCH DO MISTRZOSTW ŚWIATA W BRAZYLII 2014 :)

Co to oznacza?

WYJAZDY WYJAZDY WYJAZDY!! :))))))))))))))))))))))))))))))))
W końcu jakieś emocje, bo to głupie EURO w Polsce wybiło Nas tylko z rytmu. Pozostaje wiara i nadzieja, że okaże się wielką klapą organizacyjną :)


Moja grupa marzeń:

1. ItAlly; 2. Czarnogóra lub Rosja lub Serbia; 3. Izrael lub Bośnia i Hercegowina lub Białoruś; 4. POLSKA; 5. Wyspy Owcze lub Mołdawia lub Macedonia 6. Islandia


Najbardziej nie chcę:

1. Grecja 2. Francja, Słowenia 3. Belgia 4.POLSKA 5.w sumie wszędzie chętnie pojadę, nawet drugi raz:) 6. Liechtenstein czy LuksemburgKsiężniczka czeka... :)))

---------------------------------------------------------

edycja

JESTEŚMY W GRUPIE H!!

1. Anglia
2. Czarnogóra
3. Ukraina
4. POLSKA
5. Mołdawia
6. San Marino


EH! ubolewam, że zwiedzę tylko jeden nowy kraj- Mołdawię. Liczyłam na więcej, no ale nie ma co płakać, bo wyjazdy będą takie jakie lubimy najbardziej- czyli na wschód!! :) No i klasyk Polska- Anglia, gdzie oczywiście jak zwykle będą przez pół roku puszczać w tv WEMBLEY'73 kiedy to prawie wygraliśmy :)
No i uzupełnię sobie magnesiki z Czarnogóry, San Marino i Ukrainy, bo byłam i nie mam.
Nie jest to Moja dream grupa, ale na pewno będzie ciekawie!
A jak Wam się podoba losowanie?Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień