Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 03.06.2011 :: 20:15


"11 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna w tym roku, po spędach w Łodzi i Krakowie, demonstracja zboczeńców określana mianem „parady równości”. Tym razem jednak do promowania podnoszonych przez pederastów postulatów postanowiła dołączyć część urzędników - i to w najbardziej godzącej we wszystkich warszawiaków formie.

Burmistrz dzielnicy Warszawa-Ursynów, Piotr Guział (członek SLD i założyciel jej młodzieżówki), w ramach solidarności z wychodzącymi tego dnia na ulice homoseksualistami zapowiedział wywieszenie na maszcie ursynowskiego urzędu tęczowej flagi, będącej symbolem zwolenników „walczącego homoseksualizmu”. Za sprawą podekscytowanych tą informacją zboczeńców, wieść o planie burmistrza Guziała szybko się rozniosła, gromadząc jednocześnie grupy przeciwników, które w haniebnym dniu wywieszenia na urzędowym maszcie flagi pederastów zamierzają dobitnie ukazać, iż nie ma i nie będzie społecznego przyzwolenia na szerzenie homoseksualnej propagandy za pośrednictwem państwowych instytucji.

Stowarzyszenie Patriotyczne Zjednoczony Ursynów oraz warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści zapraszają wszystkich zwolenników tradycyjnych wartości na demonstrację, której celem jest ukazanie sprzeciwu dla tego typu posunięć lokalnych urzędników. Zbiórka o godzinie 11:00 przy stacji metra Ursynów (obok pasażu przy al. KEN 98). "


UdostępnijLink :: 05.06.2011 :: 20:29

Prizren w serbskiej prowincji Kosovo- wspinaczka na ruiny zamku Nemaniczów z XIVw.

Kurt- Nasz przewodnik, którego spotkałyśmy w Prizren wymyślił, że koniecznie musi Nam pokazać ruiny zamku, z którego rozciąga się widok na panoramę miasta. Oczywiście ubraniowo nie byłam przygotowana na taką wyprawę, ale co tam :) Nawet w 12cm obcasach dałam sobie radę z wejściem, gorzej byłoby w drodze powrotnej, gdyby oczywiście nie Moja silna siostra :D
cerkiew Chrystusa Zbawiciela- w 2004 została podpalona przez miejscowych Albańczyków, podobnie jak wszystkie inne prawosławne świątynie Prizrenu. Budynek był wpisany na listę zabytków Serbii o szczególnym znaczeniu. Z inicjatywy UNESCO w 2005 ruiny cerkwi zostały zabezpieczone, oczyszczone i przykryte nowym dachem
jaszczurka
Nasz team :)
przepiękne tereny dla tych, którzy na wędrówki nie zakładają butów na obcasie ;)
sisters <3
czasami potrzebna była pomoc...
odpoczynek :)
My i Prizren
Dzikusy na miejscach Naszych Chrześcijańskich świątyń postawili 40 meczetów. Tutaj najwyższy...
i najwyższa Ally
trening łydek :)
hee... wszystkich wyprzedziłyśmy :P


UdostępnijLink :: 08.06.2011 :: 18:29

Pozostajemy z fotorelacją w Serbii... BELGRAD

oczywiście rozśpiewany samochód ;)

na dokładne zwiedzanie nie było czasu, postanowiłyśmy zaliczyć starówkę, zjeść kolację w Belgradzie i wyruszyć dalej... mam nadzieję, że zagramy mecz z Serbami w następnych eliminacjach i uda się tam wrócić na troszkę dłużej ;)

miałysmy problem z zapłaceniem za parking, bo nie dało się wysłać smsa z PL numeru. Na szczęęście Serbowie są tak mili i kochani, że bez problemu zgadzali się wysyłać Nam smsy od siebie, nie chcąc nawet gotówki ;)
i znowu spotkałyśmy przemiłego Serba, który prowadził Nas, spokojnie, 45minut do jego ulubionej restauracji nad rzeką, z bałkańskim jedzeniem ;)
kolacja w Belgradzie ;)
i jedziemy dalej...UdostępnijLink :: 11.06.2011 :: 12:07

Zdrowe lody domowej roboty- oczywiście bez mleka ;)


wkładamy banany do zamrażalki na ok 3h, aż będą twarde jak kamień. Przygotowujemy owoce- tutaj truskawki. Myjemy, obieramy, myksujemy

dodajemy sok z cytryny i mace
Maca- naturalny, ekologiczny suplement diety, wzmacnia organizm, niweluje zmęczenie, poprawia libido i takie tam ;)

Banany wyjmujemy z zamrażalki, czekamy ok 10 min aż zaczną się rozmrażać, dodajemy do Naszego koktailu i miksujemy ;)gotowe- smacznego!!UdostępnijLink :: 12.06.2011 :: 16:51

Kto był na wczorajszej manifestacji przeciwko promocji Sodomy i Gomory na budynkach administracji państwowej??
Jestem ciekawa relacji...


Ja niestety nie byłam.
Od kilku tygodni przebywam w Hiszpanii- szlifuję espanol, wypoczywam, jem zdrowe jedzenie, dużo pływam, biegam, skaczę, ćwiczę, odchudzam się, co nie za bardzo Mi to wychodzi, bo nie mogę się oprzeć hiszpańskim winom ;) ale przede wszystkim staram się dojść do siebie po "fałszywej przyjaciółce". Co Nas nie zabije to Nas wzmocni, więc będę żyła :)

God Bless You...UdostępnijLink :: 15.06.2011 :: 22:38

Węgry... Węgry ;))

Budapeszt i Stare Miasto


UdostępnijLink :: 17.06.2011 :: 14:17

Będę Wam puszczać Mojego idola :)

Janusz Korwin-Mikke - "Nie ma żartów" - Superstacja (1.06.2011)


UdostępnijLink :: 19.06.2011 :: 17:10

GPS- ŚLEDŹ SWÓJ SAMOCHÓD!!Mam dla Was fajną ofertę w super promocji :) otóż kupując urządzenie GPS masz wiele korzyści:
- dostajesz smsa jak kradną Ci samochód
- możesz wejść na stronę http://gtsystem.info/ i widzisz gdzie się aktualnie znajduje (odświeża się co 5sek i widzisz dokładny adres)
- możesz wysłać smsa do samochodu i unieruchomić go
- działa na całym świecie, więc wygodna opcja jeśli podróżujesz samochodem
- na hasło "Ally" dostajesz 5% zniżki i dodatkowo 6 miesiecy (zamiast 3msc) darmowy dostep do serwera (później 14zł za miesiąc lub 150zł rocznie). Chodzi o to, że kupujesz urządzenie, możesz wysłać do niego smsa lub dać sygnał na tel, dostajesz smsa zwrotnego z linkiem do MAPS google. Możesz oczywiście wybrać dowolnego operatora, więc jeśli kiedykolwiek strona GTS zniknęłaby z sieci, możesz korzystać z urządzenia łącząc się z innym operatorem.
- jeśli kupisz urządzenie i nie chcesz go rejestrować w systemie i jeśli ukradną Ci furę, możesz włączyć guzikiem SOS darmowe śledzenie na stronie, na 24h. Można tak zrobić raz w roku dla jednego urządzenia.


więcej info na http://gtsystem.info/


Ja kupuję taki GPS do Mojego nowego lansiarskiego rowerka :)))kontakt:

tel. 796 080 354
lub email: info@gtsystem.info
UdostępnijLink :: 21.06.2011 :: 00:58

Chorwacja- deszczowy Dubrownik

widok na miasto z góry :)
i photo party :)
niewiarygodne, że pogoda Nam nie dopisała i nie było Nam dane cieszyć się dłużej urokliwymi uliczkami, zabytkami, murami i kuchnią nad Adriatykiem :(
;)UdostępnijLink :: 22.06.2011 :: 15:00
Przyjechała Pani po szczeniaczka do schroniska - wyjechała z dwoma...Wszyscy byli szczęsliwi..Pani płakała ze wzruszenia. Gdy chciała wybrać sobie szczeniaczka - podszedł do niej LEOŚ - dał łapke. Pani go pokochała. Wzieła Leosia i suniulke z klatki...po 2 tygodniach SZCZĘŚLIWEJ SIELANKI w życie tej Rodziny psio-ludzkiej z butami wtargnęła sąsidka, która nasyłała na rodzinę Policję..straż Miejską...Gdy ktoś wychodził z psami babsztyl kopał psy!!!Rodzina wynajmuje mieszkanie...Babsztyl skutecznie im życie truł..Wynajmujący miał dość telefonów babsztyla i poprosił aby cos z tymi psami zrobić..CO ZROBIĆ Z PSAMI...no oddac. I wrócił słodki LEOŚ i słodka, szorstka MIMI do bidula...siedzą razem w jednej klatce bo już się psiaki pokochały!!!Rodzina dzwoni do nich, ale wiedza, ze nie mogą ich miec...ŻYCIE BYWA OKRUTNE jak sie ma za sąsiadów takie babsztyle!!! DLACZEGO MAJĄ CIERPIEĆ TE NIEWINNE STWORKI? Do adopcji on - LEOŚ i ona - MIMI....najlepiej razem...Leoś poczuł się jak starszy brat i opiekuje sie Mimi w bidulu...to taka dwójka samotnych, odtrąconych bejbików w BIDULU / ADOPTUJ Leosia i Mimi ZADZWOŃ - podaruj im trochę słońca...Leoś ma ciagle łzy w oczach...on nie kłamie, ale trzyma się - bo ma pod opieką małą MIMI - jak na starszego brata przystało.

KONTAKT:
Anita 0 692407681
KASIA 0 507237447

http://imageshack.us/g/87/dsc00403f.jpg

http://img818.imageshack.us ____http://allegro.pl/show_item.php?item=1680557648UdostępnijLink :: 24.06.2011 :: 17:35

Każdy Polak powinien to obejrzeć:miłego długiego weekendu...UdostępnijLink :: 26.06.2011 :: 15:55

HA!! Udało Mi się wrócić z długiego weekendu jeszcze przed najgorszymi korkami- prosto na...

URODZINY IMBRYKA!!!

Tak!! Mój synuś kończy dziś 4latka :) na pewno wrzucę relację z Imbrysiowego dnia :)

ostatnie dni relaksowałam się na Kaszubach, na szczęście nie było gorąco, toteż nie byłam narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych (i tak już jestem zjarana przez hiszpańskie słońce tak, jak nie byłam przynajmniej 4lata)

kajaczkowałam :D
a kiedy po 1,5godziny (mniej więcej w połowie drogi) Moje delikatne rączki powiedziały "DOŚĆ!! NIE CHCEMY WYGLĄDAĆ JAK PAKER!!" postanowiłam poczekać na ratunek...
Nie ma to jak podpiąć się pod obcych ludzi kajaczkiem i upajać się błogim relaksem :D


UdostępnijLink :: 29.06.2011 :: 16:08

Notting Hill <3
stadion Chelsea :)


Wimbledon :)
UdostępnijLink :: 30.06.2011 :: 23:54

Dzisiaj w Warszawie odbyła się manifestacja Solidarności przeciwko rządom POpaprańców.
Jak wiadomo, jestem liberałem gospodarczym i nie zgadzam się z postulatami przedstawionymi przez Solidarność
(na przykład: zwiększenie poziomu płac minimalnych- nie zwiększać płace, bo Nas na to nie stać, tylko obniżyć podatki, aby wszystkim żyło się lepiej).
W Narodzie siła- gówno wybiórcze napisało, że protestować przyjechało ok 30tyś ludzi, na Moje oko mogło być ok 100tyś.
do protestujących związkowców dołączyli Kibice :) ups! sorry... KIBOLE i stadionowi bandyci :)
Myślałam, że mobilizacja kibiców będzie nieco większa i pokażemy się w większej grupie, ale środek tygodnia nie jest dobrym dniem na tego typu akcje, więc mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja pokazać Naszą siłę sprzeciwu wobec matoła
demonstracja nie zrobiła Na Mnie wielkiego wrażenia, organizatorzy nie potrafili wykorzystać potencjału ludzi
najbardziej widoczna Legia i Lechia, poza tym przewijały się ekipy Śląska Wrocław, Ruchu Chorzów , Zagłębia Lubin i oczywiście Szydłowianki Szydłowiec :)

Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień