Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 01.04.2011 :: 00:39

UdostępnijLink :: 03.04.2011 :: 21:12

Desperate Housewives 7x17
"Everything's Different, Nothing's Changed"
GNW 7X17

lub

GNW 7x17UdostępnijLink :: 04.04.2011 :: 15:30

Ally na meczu Grecja- Polska (0:0)

Pierwszą atrakcją meczu (a raczej przed) było wznoszenie toastów za zdrowie Żewłaka... mecz był nijaki, traktuję go jako kolejny zaliczony wyjazd :) mam tyle samo wyjazdów na kadrę, co lat :) hehehe

Drugą atrakcją meczu był fakt, że ktoś dał Mi potrzymać na chwilę racę (do zdjęcia). To był Mój debiut :))) dlatego proszę o przesłanie Mi tych zdjęć na aluh@onet.eu

UdostępnijLink :: 05.04.2011 :: 22:04

GRECJA... GRECJA... GRECJA...

Ci, którzy mają Mnie w znajomych na facebooku wiedzą jakie męki przeżywałam w Atenach. O tym oczywiście później, zacznijmy od tego co Mi się podobało najbardziej- JEDZENIE i MUZYKA :))))

Wieczory spędzaliśmy w tawernach nieopodal Akropolu... w nocy Panteon jest podświetlony i prezentuje się o niebo lepiej niż za dnia
jedzenie przepyszne, wina wyborne, ouzo mordercze :)

z ciekawostek- w sałatkach greckich, w Atenach, nie kroją fety
Któregoś wieczoru trafiliśmy do tawerny z muzyką na żywo. Szczęście w nieszczęściu, że reszta sali była zarezerwowana przez wycieczkę szkolną, grupę małolatów w wieku gimnazjalnym. Początkowo patrzyliśmy na to z przymrużeniem oka, nawet sceptycznie, bo rozwrzeszczana sala psuła klimat, ale tak na prawdę, te dzieciaki pokazały Nam więcej Grecji niż doświadczyliśmy do tamtej pory. Smutne, że w porównaniu do nich Polacy niestety nie potrafią się bawić na trzeźwo. Przy jedzeniu śpiewali, kołysali się i klaskali do narodowych, greckich kawałków. Później tańczyli kankana i inne tradycyjne greckie tańce, również na stołach :) Oczywiście Ja uratowałam honor Polaków i poszłam bawić się z nimi :)
Jak to zwykle bywa na imprezach gdzie jest muzyka na żywo- przejęłam mikrofon :) ktoś ma z tego filmik, jak dostanę wrzucę :)UdostępnijLink :: 07.04.2011 :: 17:15

Pireus- miejscowość portowa, właściwie zaliczana do jednej z dzielnic Aten.
To tam rozgrywany był mecz.
Zastanawiałam się nawet czy nie wziąć sobie hotelu w Pireusie i stamtąd nie dojeżdżać na zwiedzanko, ale dziękuję Bogu za swoją niezawodną intuicję, że nie wybrałam tej opcji.
Wyobrażenie o Pireusie miałam standardowe- typowe portowe miasteczko z mariną, tawernami, muzyką na żywo... coś w stylu Alicante czy Porto Roż :)
Niestety, rzeczywistość okazała się zupełnie inna, gorsza, brzydsza i zła :)
W okolicach portu strach było wyciągać aparat, więc musicie sobie wyobrazić to co zapamiętałam, a nie uwieczniłam na zdjęciu:

hałas uliczny, smród spalin, śmieci na ulicy i chodnikach, pełno murzynów sprzedających "rolexy", tłum i przepychanki, motorynki z każdej strony, brak restauracji a kiszki grały marsza...


MASAKRA!! Postanowiłam od razu udać się do znajomych w okolicę stadionu z nadzieją, że tam będzie fajniej...

jak widać na załączonych obrazkach nie było czym się jarać, toteż usprawiedliwia Nas, że postanowiliśmy oddać się przedmeczowej alkoholizacji, za zdrowie Żewłaka :)
przeklęte dzikie pomarańcze ;/
Myślałam, że takie prosto z drzewa są very organic :) więc rzuciłam się na nie...
Niestety okazało się, że są very niejadalne :) nie dość, że kwaśne, to jeszcze toksyczne.
Następne 2 dni, zamiast biegać po muzeach, leżałam w łóżku z gorączką, dreszczami, wymiotami, biegunką i wszystkim co najgorsze.
Przestrzegam, uczcie się na Moich błędach i nie jedzcie tego!!
ale tam było brzydko :)
z daleka złudne wrażenie, że przy porcie jest fajnie :)
a to stary stadion...
a tu na tle nowego stadionu Olympiacosu, na którym graliśmy :)
pseudo graffiti w Atenach było wszechobecne :)
częsty widok :)

UdostępnijLink :: 07.04.2011 :: 23:24

W 71 rocznicę zbrodni dokonanej na Narodzie Polskim przez sowieckich oprawców z NKWD, Stowarzyszenie Patriotyczne - Zjednoczony Ursynów prezentuje wideoprodukcję do utworu "Katyń" .


W dniu, kiedy próbuje się zatuszować historię, zmienia się tablicę upamiętniającą ofiary i usuwa informację o mordzie katyńskim, zachęcam do obejrzenia i oceny...10.04.1940 PAMIĘTAMY!!UdostępnijLink :: 11.04.2011 :: 00:28

WARSZAWA 10.04.2011

Obchody pierwszej rocznicy zamachu na samolot w Smoleńsku, w którym zginęli Prezydent RP Ś.P. Lech Kaczyński wraz z Małżonką oraz inni, którzy lecieli oddać hołd ofiarom mordu katyńskiego
[*]część pierwsza


AGENT TOMEK :)

UdostępnijLink :: 12.04.2011 :: 11:06
1. Dlaczego już dzień po katastrofie Rosjanie niszczyli wrak samolotu?
2. Dlaczego Moskwa nie chce oddać czarnych skrzynek?
3. Dlaczego stenogramy zawierają nieprawdziwe informacje?
4. Dlaczego Rosjanie przekazali polskim pilotom błędne karty lotniska?
5. Dlaczego kontrolerzy lotu nie zamknęli lotniska, choć powinni to zrobić?
6. Dlaczego rosyjscy eksperci kłamią, że polscy piloci próbowali lądować?
7. Dlaczego kontrolerzy podawali pilotom złe informacje?
8. Dlaczego Kreml boi się ujawnić dokumentów lotniska w Smoleńsku?
9. Dlaczego pod naciskiem Moskwy zmieniono zeznania kontrolerów lotu?
10. Dlaczego wokół lotniska wycięto drzewa, które były jednym z dowodów oficjalnej wersji katastrofy?
UdostępnijLink :: 12.04.2011 :: 21:22
„10 najważniejszych kłamstw smoleńskich :

1. Prezydencki Tupolew leciał do Smoleńska zarejestrowany jako przelot międzynarodowy.

Nieprawda : Był to Tupolew rządowy, a jego lot do Smoleńska był lotem wojskowym.

2. Załoga samolotu była niedoświadczona i popełniła kardynalne błędy. Największym było zlekceważenie poleceń kontrolerów lotu i podjęcie próby lądowania.

Nieprawda : Piloci byli świetnie wyszkoleni i mieli duże doświadczenie, a kontroler wcześniej wydał im zgodę na lądowanie , mówiąc „pas wolny”.

3. O godz.8:41, po zderzeniu z brzozą, Tupolew odwrócił się na grzbiet i uderzył o ziemię. Siła przeciążenia zabiła wszystkich pasażerów. Nikt nie przeżył.

Nieprawda : Tupolew ścinał drzewa, ale poobijany wylądował awaryjnie w błocie. O 8:39 rozerwała go siła wybuchu bomby próżniowej i ona też zabiła część pasażerów. Ci, którzy przeżyli, zostali zamordowani strzałami z broni palnej.

4. Film nakręcony na miejscu tragedii telefonem komórkowym przez Wołodię Safonienkę nie ma żadnego znaczenia dla sprawy, a zarejestrowane tam odgłosy pochodzą od wybuchu amunicji funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu.

Nieprawda : Wołodia Safonienko nie nakręcił tego filmu. Odgłosy wystrzałów pochodziły od broni palnej, a film jest dowodem, że pasażerowie, którzy przeżyli, zostali zamordowani.

5. Śledztwo było od pierwszych godzin prowadzone wspólnie przez Polske i Rosję, a współpraca układała się znakomicie i była prowadzona według najwyższych standardów.

Nieprawda : rząd Tuska oddał Rosjanom śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej i polska prokuratura od pierwszych dni miała bardzo niewiele do powiedzenia. A sami Rosjanie od pierwszych minut mataczyli.

6. Od pierwszych godzin, największa troska otoczono rodziny ofiar, zapewniono im pomoc prawna, psychologiczną i udział w czynnościach. Wszystkie zwłoki ofiar zidentyfikowano i przywieziono do Polski.

Nieprawda : rodziny ofiar od początku upokarzano i utrudniano im dostęp do materiałów śledztwa, a trumny przywiezione do Polski zalutowano i nie pozwolono ich otwierać.

7. Polscy i rosyjscy śledczy, mając na uwadze wagę sprawy, od samego początku rzetelnie informowali opinię publiczną o postępach w śledztwie i o najważniejszych ustaleniach.

Nieprawda : Od pierwszych minut po katastrofie mieliśmy do czynienia z dobrze zorganizowaną akcja dezinformacyjną. Kłamali i polscy i rosyjscy śledczy, i MAK, i oba rządy.

8. Rosyjskie służby nie miały najmniejszego interesu w tym, aby zabijać Lecha Kaczyńskiego, bo za kilka miesięcy przestałby być prezydentem i odszedłby w polityczny niebyt.

Nieprawda : Lech Kaczyński mógł ponownie wygrać wybory. Szkodził polityce rosyjskiego imperializmu, bo wciągał Gruzję do NATO, umacniał niepodległość Polski, przyczynił się do rozwiązania WSI i sprzeciwiał się niekorzystnym zapisom umowy gazowej.

9. Po śmierci Kaczyńskiego, relacje z Rosja zostały unormowane, a stosunki między oboma państwami stały się w końcu poprawne.

Nieprawda : Polska polityka zagraniczna skręciła w kierunku prorosyjskim, a serwilizm rządu i prezydenta wobec Rosji osiągnął rozmiary niewyobrażalne.

10. Śmierć Lecha Kaczyńskiego była wynikiem katastrofy będącej efektem splotu szeregu nieszczęśliwych okoliczności.

Nieprawda : Lech Kaczyński został zamordowany.”


więcej o zamachu


Zdjęcia spod "krzyża" cz.2UdostępnijLink :: 15.04.2011 :: 14:44

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :))))))))))))))))))))))

WIOSNA!!! finAlly z radością wkraczamy w ciepło, dobro i optymizm...
niech pozytywna moc będzie z Nami!Jak co roku CZAS NA DETOKS!!
Standardowo pożegnałam zimę hydrokolonoterapią (w tym roku udało Mi się wyciągnąć siostrę, więc sprowadzanie innych na dobrą drogę uważam za sukces) oraz (po raz pierwszy) za kilka dni rozpoczynam oczyszczanie wątroby :)
EXCITED :))UdostępnijLink :: 17.04.2011 :: 10:53

Desperate Housewives 7x18
"Moments in the Woods"linki:

GNW 7x18


GNW 7x18UdostępnijLink :: 17.04.2011 :: 19:36

KONGRES NOWEJ PRAWICY 2011

"Przy "Okrągłym Stole" umówiono się, że Polsce Prawica nigdy nie dojdzie do władzy. Gdy prawie 20 lat temu zrobiliśmy Kongres Prawicy spotkało się to z furią Lewicy. Potem powstały nawet dwie partie udające prawicowe, by nie było dla nas miejsca.
Teraz, gdy III Rzeczpospolita, ten bękart "Okrągłego Stołu", bankrutuje - wzbiera fala poparcia dla Prawicy i wracamy na należne nam miejsce na scenie politycznej. "

WYSTĄPILI, m.in.:
Rafał Ziemkiewicz, Krzysztof Rybiński, Artur Zawisza, Romuald Szeremietiew, Tomasz Sommer, Stanisław Michalkiewicz, Adam Wielomski, Krzysztof Bosak, Gabriel Janowski i oczywiście Nasz idol Janusz Korwin-Mikke :)


Należy zaznaczyć, że w Sali Kongresowej, bez promocji mediów, zgromadziło się 2000 widzów.
Oczywiście nie mogło zabraknąć i Mnie, jednak niestety czułam się słabo po zabiegu i po kongresie wróciłam do domu spać, toteż nie wzięłam udziału w późniejszym Marszu :(

Dużo osób w Polsce uważa, że prawicą obecnej sceny politycznej jest PIS (bo wierzą w Boga i są katolikami) :) oczywiście za takie myślenie należy obwiniać tylko siebie, bo czyja to wina, że się bezkrytycznie przyjmuje to co ktoś "mądry" powiedział kiedyś w tv i się przyjęło :)
Otóż nie Moi Kochani. Prawica uważa, że człowiek jest na tyle istotą myślącą, że sam może zatroszczyć się o swoje życie, oszczędności, zdrowie, filantropię, dzieci i przyszłość. Bóg dał Nam wolną wolę, aby decydować o tym co jest dla Nas najlepsze- czy chcemy ćpać/ jeździć na wycieczki/ imprezować/ ubezpieczać się/ jeść organic food czy maksyfy- to jest Nasz wolny wybór i powinniśmy mieć do tego dostęp.
Lewica natomiast uważa odwrotnie- uważają jednostkę za niekompetentny twór, który należy ograniczyć na każdym polu.
Prawica troszczy się o ludzi pracy, nakładając na nich jak najniższe podatki, natomiast lewica kara ludzi przedsiębiorczych wysokim haraczem za to, że dużo zarabiają. Lewacy gloryfikują nieróbstwo i bezrobocie dając im zasiłki za grzanie dupska na tapczanie przed telewizorem. PIS to tacy sami socjaliści jak PO. Ich program niczym się nie różni i ani jedni ani drudzy nie mają nic wspólnego z prawicą :)
relacja z marszu, jak widać, wszystko słychać w internecie :)


P.S. Jeśli ktoś jest ciekawy w jaki sposób świat został wrobiony w "wielki kryzys 2008" polecam film dokumentalny "Inside Job" :)


UdostępnijLink :: 19.04.2011 :: 19:23

Po krótkiej przerwie wracamy do Aten :)

Na samym wstępie pragnę zaznaczyć, że wyjazd nie należał do tych z serii "must be there" :)
Jestem baaaaaardzo rozczarowana Atenami i nikomu nie polecam. Cytując jednego z taksówkarzy "Ateny się skończyły"- gorzej niż Londyn czy Paryż (jeśli wiecie co mam na myśli) :>

Zacznijmy od początku- kryteria, którymi kieruję się wybierając hotel to przede wszystkim dogodne położenie, aby do najważniejszych punktów można było przejść się na piechotkę; dogodny dojazd z lotniska i przyzwoity standard.
Wszystkie kryteria zostały spełnione :) w opisie hotelu zapomnieli tylko wspomnieć, że... hotel znajduje się w murzynowie, na ulicy najgorszej patologii Aten :D Nie wiem dlaczego Mnie nie obrabowali, jak wysiadłam z metra- przypuszczam, że myśleli, że jestem naćpana, albo w walizce wiozę dostawę narkotyków, że odważyłam się tam być :)

Znowu poproszę Was o zamknięcie oczu i wyobrażenie sobie ulicy z najgorszą patologią z Afryki, pełno brudasów, ćpunów dających sobie w żyłę, rzygających i szczających pod siebie, śpiących pod brukiem.
KOSZMAR!! KOSZMAR!!!
I na tej ulicy Mój piękny hotel, który pasował tam jak dresiarz w Operze :)

Oczywiście pierwsza myśl to "Ja tam nie zostanę, przejdę się wieczorem po okolicy i przeniosę się, gdzie jest ładnie". I tu cenna rada dla chcących odwiedzić Ateny- w okolicach Monastiraki wszędzie jest tak samo!! Brud, smród i czarna patologia!!! No cóż... poddałam się i zamiast spacerów byłam zmuszona korzystać z taksówek... o taksówkach też warto wspomnieć- jeśli jedzie więcej osób niż jedna- liczą sobie dopłatę, tak samo z bagażem.

dla przypomnienia- przeklęte, niejadalne pomarańcze!!
Jako rasowy Strzelec, postanowiłam się nie poddawać. Stwierdziłam, że żadne (i tu powiedzcie sobie słowo na "cz":D) nie zepsują Mojej opinii o Atenach.
Uzbrojona jak japoński turysta- w aparat/ 2 obiektywy/ 2mapy/ bilet na czerwony tour bus postanowiłam poznawać, odkrywać i chłonąć starożytną, grecką kulturę...
Więc jadę sobie, sobie jadę autobusem turystycznym, uśmiech od siódemek do siódemek, wiatr rozwiewa Moje włosy, wyjmuję aparat i co? I jeden wielki shit!!! Okazało się, że aparat włączył się w bagażu podręcznym i bateria się rozładowała do zera!! No jakby Mi ktoś w pysk strzelił! Całe zwiedzanie na marne...... co to za łażenie po Akropolach i innych ruinach świątyń, skoro nie zrobiłabym ani jednego zdjęcia?

dupa blada!! Postanowiłam zrobić pełną rundkę autobusikiem, posłuchać co przewodnik ma do powiedzenia o każdej mijanej atrakcji i wrócić do Mojej patologii, podładować z godzinkę akumulatorek, w tym czasie zjeść jakiś lunch i wrócić do zwiedzania...

Tak też się stało. Pragnę przypomnieć, że w Atenach byłam pod koniec marca, czyli w sezonie zimowym, gdzie muzea i większość ruin otwarte są tylko do godz. 15. Więc sobie nic nie pozwiedzałam :) dobrze, że zostałam tam 5 dni, bo bym się wściekła

Tutaj z ruinami Świątyni Zeusa
i Akropol, gdzie w starożytności odbywały się słynne bunga- bunga :)
i na koniec jakaś słynna grecka aktora, która zrobiła karierę w Hollywoodzie :)
to be continued...


UdostępnijLink :: 22.04.2011 :: 12:00

AKROPOL i PARTHENON

Zatruci pomarańczami (mea culpa, bo to Ja zarządziłam jedzenie dzikich pomarańczy), w mękach i cierpieniach przyszło Nam się wspinać na Akropol... co prawda do końca wyjazdu zdychałam w łóżku, ale chociaż tę atrakcję dla turystów trzeba było zaliczyć, tym bardziej, że drugi raz w Atenach nie będę :)

Wspinając się na górę cierpiałam na zakwasy, za wejście zdarli z Nas po 12e, ale najbardziej wkurzyło Nas, że pani na bramce zabrała Nam szaliki polskie...
no i jeszcze zrobili sobie remont na Mój przyjazd...
patrzysz na te ruiny, patrzysz na Greków, którzy teraz przeżywają kryzys, przyzwyczaili się do socjalizmu i nic nie robią, ale... ich kultura, kuchnia, muzyka jest na jakimś tam poziomie. Jesteś jeszcze w stanie uwierzyć, że ich przodkowie byli ojcami Naszej cywilizacji, że to Oni tworzyli piękno...
dla porównania na przykład, będąc w Egipcie, kiedy patrzysz na piramidy, sfinksa, dolinę królów, a następnie patrzysz na Beduinów- stwierdzasz "ni ch**a" :))) prędzej uwierzę w teorię o kosmitach, którzy przybyli na ziemię i stworzyli całą starożytność, niż przodkowie Egipcjan :)


UdostępnijLink :: 22.04.2011 :: 22:09

WIELKANOC BEZ OKRUCIEŃSTWA
"Jajo to symbol życia. Nie wkładaj do koszyka wielkanocnego jajek z cyfrą „3”!
Każdego dnia miliony osób kupuje w sklepie jajka, nie zwracając uwagi na oznaczenia na skorupach. Najczęściej są kupowane jajka z cyfrą „3”, gdyż najczęściej tylko takie są dostępne. Pod tą cyfrą kryją się jednak najgorsze warunki, w jakich kura znosi jajka – hodowla klatkowa.

Hodowla klatkowa to masowa produkcja jaj, nastawiona na maksymalizację wyników, kosztem jakości życia kur. Nioski są umieszczane po pięć sztuk w klatkach o wymiarach 50 na 50 centymetrów. Na każdą przypada powierzchnia mniejsza od kartki formatu A4. Kury nigdy nie opuszczają klatki, nie mogą się obrócić, rozprostować skrzydeł, nie mają kontaktu ze słońcem. Opisane warunki można porównać do zamieszkania przez osiem osób sześcioosobowej windy, z której nie można wyjść. Ciasnota wywołuje agresję u ptaków, która jest tłumiona przez sztuczne światło oraz obcinanie dziobów. Wiele ptaków przedwcześnie pada, a ich wygląd dalece odbiega od rysunków pulchnych kurek na opakowaniach jajek.

W okresie Wielkanocy jaja są ważnym elementem tradycji, symbolizują życie. Czy do koszyka wielkanocnego powinny trafić jajka z cyfrą „3”?.

Alternatywą dla nieetycznych jajek są jajka bez okrucieństwa, pochodzące z kurzych ferm, w których nioska żyje poza klatką, ma dostęp do świeżego powietrza oraz własnej grzędy. Kura w takich warunkach może realizować swoje kurze potrzeby, jak kąpanie się w piasku czy grzebanie w ziemi. Znoszone przez nie jajka trafiają do sklepów z cyfrą „0”. W sklepach są również spotykane jajka z cyfrą „1”, pochodzące od kury, która częściowo żyje na świeżym powietrzu, oraz jajka z cyfrą „1”, która znosi kura żyjąca w kurniku, ale z własną grzędą i ściółką na podłożu."


Wiem, że o tym było, ale myślę, że warto przypominać, szczególnie w okresie przedświątecznym, gdzie ilość spożywanych jajek jest zawrotna.
Życzę Wam ekologicznych i sportowych świąt!! Ruszcie tyłki zza stołu, nie obżerajcie się ponad normę, wykorzystajcie pogodę na spacery, wycieczki rowerowe i wszystko co się wiąże z rekreacją na świeżym powietrzu. Niedługo sezon bikini, więc szkoda tyć :)UdostępnijLink :: 24.04.2011 :: 18:34

Desperate Housewives - 7x19
"The Lies Ill-Concealed"linki:GNW 7x19

lub

GNW 7x19UdostępnijLink :: 26.04.2011 :: 11:22

Jedno najprzyjemniejszych miejsc w Atenach- Ogród Narodowy

i jeszcze raz świątynia Zeusa- z bliska :)


UdostępnijLink :: 27.04.2011 :: 18:33

Koniec Mojego marudzenia. Prezentuję ostatnie zdjęcia z (przynajmniej) nieprzeciętnego pobytu w Atenach.
Sami oceńcie czy Wam się podoba. Jeśli kogoś te zdjęcia zachęcą do wyjazdu na majówkę, życzę powodzenia :)

udanej majówki :)UdostępnijLink :: 27.04.2011 :: 21:45


PRECZ Z KOMUNĄ!!!

"Prawdziwe intencje politykȯw z Unii Europejskiej zostały właśnie całkowicie odkryte. Odpowiednim rozporządzeniem, wydanym w trybie PILNYM podwyższyli oni dopuszczalną normę radioaktywności w żywności z 600 do 12500 bekereli na kilogram !Z dniem 27 marca 2011 roku Unia Europejska, w trybie pilnym (przyspieszonym), wprowadziła w życie nowe rozporządzenie dot. dopuszczalnej ilości radioaktywności w pożywieniu /(EU) Nr. 297/2011) /, nagle podwyższając tą granicę …. aż 25-krotnie !

Poprzednia granica była ustalona na 600 bekereli na kilogram pożywienia i była już podwyższona, ze względu na przepisy unijne, nakazujące napromieniowywać każdą transportowaną żywność (w oparciu o niby nieobowiązkowy Codex Alimenatrius). Nowa "bezpieczna granica" to … 12500 bekereli na każdy kilogram pożywienia !!!

Tym razem nie ma przypadku ! Rozporządzenie już w tytule informuje, że podwyższenie normy związane jest z katastrofą w Fukushimie.

Dla każdego obywatela Unii Europejskiej powinno być już w tym momencie całkowicie jasne, że politycy unijni nie kierują się dbałością o jego bezpieczeństwo i zdrowie, lecz tylko i wyłącznie o dobrą kondycję ich niektórych firm. Rozporządzenie to ma umożliwić kontynuację importu wielu artykułów z Japonii do UE i mimo znacznego napromieniowania oraz sprzedawanie ich obywatelom Unii jako „bezpieczne”i „przetestowane”.

Nie obawiajcie się, podejrzewam że niedługo dowiecie się z mediów, iż ekstremalne wręcz podwyższenie normy promieniowania jest tak naprawdę zbawienne dla nas wszystkich i nowa ustawa ma tak naprawdę na celu polepszenie zdrowia obywateli UE.

Specjaliści od PR muszą tylko jeszcze wymyślić kilka dobrych sloganów w temacie, które będą mogły być później masowo powtarzane przez "neo-racjonalistow".

Link do tekstu Ustawy:
http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2011:080:0005:0008:DE:PDFNas zastanawia tylko milczenie polskich polityków i cisza w polskich mediach...

Czyżby nie zamierzali poinformować nas o tej drobnej zmianie ?"UdostępnijLink :: 29.04.2011 :: 11:44

Transmisja ze ślubu Kate i Williama LIVE!!!

Watch live streaming video from royalwedding at livestream.com

UdostępnijLink :: 30.04.2011 :: 00:20

Moja obecność na dzisiejszym meczu Legia- Widzew (1:0) do ostatniej chwili stała pod znakiem zapytania, gdyż stałam się ofiarą napromieniowanej żywności i włączył Mi się toxic radar. Znajomi z fb mieli okazję łączyć się ze Mną w bólu...
Na szczęście ile się dało, podleczyłam się ekologicznymi ziółkami i zawitałam :)

na początek zabiła Mnie cena biletu... prawie jak na Ligę Mistrzów (i tak miałam 30% zniżki)
dzięki za foto :)

oczywiście gra piłkarzy była na żenującym poziomie czwartej ligi (sorry, nie! w czwartej lidze jeszcze jakoś się starają), więc patrzyłam sobie na Żyletę :)


Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień