Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 02.03.2011 :: 11:02

Najsłynniejszy most świata- Golden Gate w San Francisco :)
uwielbiam japońskich turystów :) w SF jest ich pełno, każdy z przynajmniej jedną lustrzanką i statywem.
Widziałam jeszcze lepszy obrazek, kiedy robili sobie grupowe zdjęcie 10cioma aparatami ustawionymi na statywach, po czym zmieniali ustawienie aparatów na zasadzie "teraz mój na środku" :D


UdostępnijLink :: 05.03.2011 :: 16:30

Desperate Housewives 7x16
"Searching"GNW 7x16

lub

GNW 7x16UdostępnijLink :: 06.03.2011 :: 21:37

Po drugiej stronie Golden Gate...


UdostępnijLink :: 08.03.2011 :: 01:33

NIENAWIDZĘ FEMINISTEK!!!

Z okazji Dnia Kobiet opowiem Wam straszną historię...usiądźcie!

Wyobraźcie sobie, że dawno, dawno temu świat był piękny i normalny. Mężczyzna nosił spodnie i zajmował się utrzymywaniem rodziny, a kobieta leżała, pachniała, haftowała i nadzorowała prowadzenie domu. Przez tysiące lat wszystkim pasował taki styl życia, bo pierwotne instynkty normalnego człowieka nie potrzebowały inaczej. Każdy znał swoją rolę i nikt nie czuł się źle...
Niestety, pech chciał, że akurat za Naszej egzystencji nie możemy się w pełni rozkoszować życiem ani zaspokajać swoich naturalnych potrzeb :( W poprzednim wieku pojawiły się one- głupie, złe i tak brzydkie, że żaden facet nie chciał ich bzykać, utrzymywać ani tym bardziej mieć z takimi poczwarami dzieci. Te zbuntowane potworki ogłosiły: "nie potrzebujemy mężczyzn!!" "będziemy się same utrzymywać!!", "chcemy pracować!!", "chcemy głosować!!" "będziemy feministkami i lesbijkami!!"

Kochani, w ten oto sposób nastąpił upadek moralności i cywilizacji... zrujnowały Nam życie :(
Moje Drogie Księżniczki!
Jutrzejszy dzień spędzamy tak jak ZAWSZE- przyjmujemy kwiaty, prezenciki i cały dzień robimy sobie dobrze. Pamiętajcie- dzień jak każdy inny. Tym Księżniczkom, które niestety żyją w ciężkim feministycznym systemie równouprawnienia życzę, abyście wróciły do korzeni, poczuły jak jest fajnie i robiły tak sobie codziennie.
A feministkom? 10000000000lat ciężkich robót w kamieniołomach (wiem, wiem.. dla was to przyjemność) i zero seksu.


UdostępnijLink :: 09.03.2011 :: 17:12

CODEX ALIMENTARIUS W POLSCE!!!


Codex Alimentarius to zbiór zasad które ograniczają Nas od 2010.
M.in. cała żywność (od listopada 2011) jest przymusowo napromieniowywana!


part 1part 2
"Kodeks tworzony jest przez powołaną w 1963 roku Komisję Kodeksu Żywnościowego (KKŻ - organ FAO i WHO, agendy ONZ ds. żywności, rolnictwa / zdrowia). W skład KKŻ wchodzi obecnie 188 krajów. Prace KKŻ prowadzone są 27 Komitetach. Statutowym celem Kodeksu jest ułatwianie handlu międzynarodowego i ochrona konsumentów. Jednakże czy Kodeks chroni konsumentów? Mamy spore wątpliwości w tej kwestii...
„Kodeks Żywnościowy jest politycznym ekwiwalentem współczesnych dokumentacji toksykologicznych, ponieważ zatwierdza i promuje w międzynarodowym handlu żywnością wszystko łącznie z pestycydami, naświetlaniem, biotechnologią i syntetycznymi odpowiednikami substancji leczniczych i odżywczych preferując je od naturalnych substancji.”"


10 najważniejszych powodów dla których zorganizowany przemysł medyczny popiera CODEX

"1. Eliminuje dostęp do najważniejszych składników odżywczych, które zapobiegają chorobom, a tym samym tworzy populację chorych, niedożywionych klientów, którzy nieuchronnie przyczynią się do powiększenia wysokich zysków z leków na receptę.

2. Skupia uwagę ludzi na debacie o bezpieczeństwie suplementów żywnościowych, odwracając uwagę od debaty nad bezpieczeństwem leków na receptę i powszechnie dostępnych farmaceutyków bez recepty.

3. Sprawia, że suplementy żywnościowe są droższe, czyniąc je niedostępne dla większości konsumentów.

4. Z powodu zmniejszonej sprzedaży witamin, wiele detalistów produktów naturalnych dla zdrowia będzie zmuszonych zrezygnować z działalności, co jest oczywiście dobre dla zorganizowanei medycyny. Im mniej istnieje sklepów naturalnego zdrowia (zielarskich), tym mniej konkurencji dla leków na receptę.

5 Ustanawia on prawną kontrolę nad nie tylko suplementami, ale żywnością. To toruje drogę na przyszłość do zakazu żywności odżywczej, które zapobiegają chorobom, takich jak jagody, brokuły i czosnek.

6. Pozwala on na aresztowania i oskarżenia kluczowych przedstawicieli medycyny naturalnej (producentów witamin , detalistów i konsumentów), usuwając ich z publicznej sceny w taki sposób, że nie mają już głosu.

7 Dyskredytuje całą branżę suplementów odżywczych, kreując lęk, niepewność i zwątpienie w umysłach konsumentów, którzy nie są świadomi rzeczywistych motywacji ich działań.

8. Tworzy ogromne przeszkody na wprowadzenie nowych suplementów na rynek zmuszając producentów do wydania milionów dolarów aby spełnić warunki zgodności, nawet dla substancji, które były bezpiecznie spożywane przez ludzi jako leki przez tysiące lat.

9. Określa podstawę prawną pod inne składniki odżywcze, które mogą być zakazane. Każdego roku można zaobserwować zaostrzenie przepisów jak i rosnącą listę suplementów zakazanych.

10.Umożliwia krytykom medycyny naturalnej atakowanie branży przez przewrotną logikę, którzy będą mówili: “Jeśli te witaminy byłyby bezpieczne, to nie byłyby zakazane, czyż nie?”"serce Mnie rozbolało :((
więcej informacji o codexie na stronie stopcodex.pl


A już jutro będę miała dla Was kolejną tragiczną wiadomość...UdostępnijLink :: 10.03.2011 :: 15:03


ORĘDZIE DO NARODU!!

Drodzy eko- bracia i siostry,

Nie wiem jak mam Wam przekazać smutną wiadomość, ale ponieważ media milczą i co jest oczywiste- nie biją na alarm, ktoś musi Was o tym poinformować. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że pęknie Wam serce i bardzo jest Mi przykro z tego powodu... ALE!

Na pewno niewiele z Was wie (sama dowiedziałam się o tym wczoraj, będąc na zakupach w sklepie ekologicznym i od razu dostałam ciężkiej depresji) od 01.04.2011 POLSKA wprowadza zakaz sprzedaży ziół.
Problem nie dotoknie jedynie osób stosujących tradycyjne preparaty ziołowe z medycyny chińskiej czy ajurwedyjskiej. Również sprzedaż poszczególnych ziół, wchodzących w skład suplementów diety obok witamin i minerałów, będzie NIELEGALNA.

My, przeciwnicy farmakologi, zielarki i zielarze, którzy sami leczymy się domowymi sposobami z wszelkich dolegliwości, którzy wierzymy, że Nasz organizm ma zdolność do samo uleczania, tylko musi dostawać odpowiednie minerały, witaminy i substancje wzmacniające Nasz system immunologiczny, którzy w szafce mamy zapas wielu ziół leczniczych oraz naturalnych suplementów diety, zostaliśmy pozbawieni do nich łatwego dostępu.

"Wielka farmacja dopięła swego i usuwa swego największego konkurenta jakim jest ziołolecznictwo.
Wielka Farmacja ma zamiar zaliczyć Wielką Wygraną: zioła lecznicze niedostępne w Unii Europejskiej…

To już się stało. Wkrótce preparaty ziołowe będą niedostępne, a możliwość przepisywania ich przez zielarzy również zostanie utracona. Wielka Farmacja osiągnie wkrótce cel w swojej wieloletniej bitwie w niszczeniu wszelkiej konkurencji.

Od dnia 01 kwietnia 2011 prawie wszystkie zioła staną się nielegalne."

więcej tutaj.... klick!!!

Wygrali kolejną bitwę, ale wojna się jeszcze nie skończyła...


Wczoraj rozmawiałam o tym z Panią dietetyczką ze sklepu ekologicznego i powiedziała, że cały czas czekają na pełną listę tego, co będzie zakazane. Co to dla oznacza? Ano to, że jeśli będziemy chcieli kupić sobie rumianek, skrzyp, pokrzywę, maść z wit A czy szampon przeciwłupieżowy, będziemy musieli iść do lekarza, zapłacić ok 80zł za wizytę (albo czekać w kolejce do państwowego), skorumpowany lekarz, sługa koncernów farmakologicznych, oceni czy potrzebne nam jest takie zioło (pewnie powie że nie, bo ma na to super środek chemiczny), załózmy, że z łachą wypisze receptę, z tą receptą będziemy szli do apteki i tam kupimy zioła. Czy to nie chore??????

Oczywiście JA się nie dam i sama będę chodzić po polach, lasach i łąkach, zbierać zioła, suszyć i spożywać.
Ale póki co- róbmy ZAPAS tego co jest jeszcze w sprzedaży.


ŁĄCZMY SIĘ W BÓLU :(((((


więcej informacji:

naturalnenielegalne

stop codex

http://fnbg.org/pliki/lista_lekow_skreslonych.pdf


z poważaniem,
Wasza Księżniczka AllyUdostępnijLink :: 12.03.2011 :: 18:01

POLSKA liderem Europy!!

Nadal pozostajemy w tematyce CODEXU...
Pamiętacie jak w zeszłym roku pokazywałam tu filmik o Monsanto- największym producencie substancji używanych do uprawy genetycznie modyfikowanych organizmów- GMO. Ktoś z Was nawet, był tak wstrząśnięty, że postanowił pokazać go u siebie na uczelni... Ciekawa jestem, czy doszło to do skutku i jakie były komentarze, reakcje?
Mimo całego ostrzeżenia, tematyka GMO była dla Nas tak realna, jak dojście Naszych Gwiazd Futbolowych do finału Mistrzostw Świata- bo gdzie Nasz Kochany, lekko zacofany kraj i GMO? Mogłoby się zdawać, że do tego jeszcze długa droga i że w tej kwestii jesteśmy na szarym końcu Europy. Otóż nic bardziej mylnego, Moi Kochani :) Nasz "cudowny rząd" obiecywał cuda i stało się!! Czary- mary, hokus- pokus i... WŁALA!!! jest cud!!
Jesteśmy w czołówce krajów europejskich, które UPRAWIAJĄ żywność genetycznie modyfikowaną (GMO)?ave tusk!!
pomyślmy o tym podczas tegorocznych wyborów.


P.S. Teraz czekamy na cud w wykonaniu piłkarzy....UdostępnijLink :: 14.03.2011 :: 18:12

Mam ochotę na... GRZECH
(słodki grzech)

Truskawki kojarzą Mi się z latem :) nie mogę jeść czekolady, ale w ramach wyjątku, jak tylko nadejdzie truskawkowy sezon, zrobię sobie takie:a tymczasem mogę powspominać i lizać ekran ;)

UdostępnijLink :: 15.03.2011 :: 19:36

Kiedy wybieram się na podbój świata, uwierzcie, nic nie stresuje Mnie tak bardzo jak poszukiwanie odpowiedniego pożywienia w miejscu docelowym. To działa na tej samej zasadzie jak u ludzi pierwotnych- Mój instynkt łowczy nakazuje wyprawę na polowanie organicznego sklepu i restauracji.
Oczywiście uwielbiam wszelkie miejscowe specjały począwszy od egzotycznych, świeżych owoców, a kończąc na przykładowych żółwiach. Niestety, doświadczenie z restauracjami mam różne i nawet w najlepszych można się zatruć toksynami. Dlatego postanowiłam iść na łatwiznę i wożę ze sobą podstawowe produkty, które pozwalają Mi zdrowo przeżyć kilka dni :)


Jestem idealnym gościem hotelowym- na śniadania przychodzę ze swoją owsianką i dodaję tylko owoce :)
zabieram również trochę organicznych warzyw na sałatki :) do tego potrzebuję tylko olej :)a Wy wozicie swoje jedzenie? co jeszcze zabieracie?


UdostępnijLink :: 17.03.2011 :: 20:00

Nartki, narteczki :)))

Niestety, z powodu najbliższych wyjazdów na Kadrę zrezygnowałam z nart w Gruzji. Oczywiście co się odwlecze to wiadomo, że i tak się stanie :) Gruzja jest Moim celem zimy 2011/12. Tymczasem zdjęcia z tego sezonu- wyjazd na Słowację- Chopok :)
twarz MUSI pozostać biała jak śnieg- dlatego też pamiętamy o ochronie przeciwsłonecznej :)
PROTECT THE SKIN YOU'RE IN :)

UdostępnijLink :: 22.03.2011 :: 17:42

Dziś porozmawiamy o nowotworach...

Jak wiecie- jestem absolutną zwolenniczką leczenia wszystkiego naturalnymi metodami. Moim mottem jest hipokratesowe "niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoim pożywieniem".
Zbieram każdą wzmiankę o nowych suplementach i produktach "superfood", testuję na sobie i polecam znajomym :)

W temacie o ziołach kilka osób, związanych z koncernami farmakologicznymi, próbowało podważyć skuteczność naturalnych sposobów leczenia z wszelkich chorób. Będąc w Savannah miałam przyjemność uczestniczyć w wykładach pewnego profesora z Florydy, z największego instytutu na świecie zajmującego się tym tematem. Poznałam wiele przypadków dowodzących o skuteczności naturalnych metod. Zmieniając dietę można całkowicie wyleczyć się z cukrzycy, osteoporozy, czy nowotworów.

Lekarstwo na raka zostało wynalezione... w 1928r. Problemem dzisiejszej medycyny jest fakt, że leczone są skutki, a nie przyczyna choroby, że nie traktuje się organizmu jako chorej całości (począwszy od mózgu, a kończąc na jelicie grubym), a skupia się uwagę na jednej, zaatakowanej przez nowotwór części- płucach, piersi, żołądku, czy mózgu...

Oczywiście, nie mam zamiaru nikogo przekonywać, żeby nie poddawał się chemii, naświetleniom itp metodom, bo każdy ma swój rozum i wybierze to co uważa za słuszne. Ja chcę tylko pokazać, że istnieje zdrowa ALTERNATYWA, po której nie wypadają włosy ani nie tracimy całkowitej odporności itp.

Dlaczego tworzą się komórki nowotworowe?

Nowotwór nie powstaje z dnia na dzień- jest efektem długiego wyniszczenie tkanek, wynikiem zaburzenia gospodarki elektrolitowej (sodowo-potasowej) organizmu, zatrucia toksynami oraz niedoboru składników odżywczych.
Dlatego tak ważne znaczenie w profilaktyce odgrywa zdrowa dieta oraz detoksykacja organizmu.

Nie będę się dłużej rozpisywać, polecam Wam film o terapii Gersona

P.S. Mam dla Was super newsa!
Przystąpiłam do pewnego ekologicznego Stowarzyszenia, toteż będę się z Wami dzielić nowinkami z eko- świata :))UdostępnijLink :: 24.03.2011 :: 21:33

już 8 kwietnia 2010r.
PREMIERA nowego teledysku grupy muzycznej Zjednoczony Ursynów do niezwykle poruszającego utworu pt. "KATYŃ"

A już dziś u Mnie- relacja z planu zdjęciowego
Sam Wajda mógłby pozazdrościć kadrów :)))

UdostępnijLink :: 26.03.2011 :: 05:21

Fotorelacja z wyjazdu na mecz Litwa- Polska 2:0 (Kowno)

Oczywiście nie omieszkam zacząć od skandalu- tak się traktuje kibiców przyjezdnych, gości na Litwie!
Najlepiej wszystkich od razu zagazować... nie zważając na to czy w grupie są dzieci, kobiety, starcy, czy ludzie z chorobami układu oddechowego. DZICZ I SWOŁOCZ!! BYDŁO!!
Wiecie jak Mnie boli, że Moje ekologiczne ciało zostało zatrute jakimś gównem :(
Przed meczem, jak również od przerwy przed drugą połową, cała trybuna była traktowana gazem łzawiącym. Przestali może 10minut przed końcem spotkania, bo im pewnie ruscy kurek zakręcili.


Mój kibicowski raport z Kowna KLICK!!

strzelano gazem, żeby rozproszyć go na większą powierzchnię
wszyscy się dusili :(
strzelali gazem z dwóch stron- od murawy i zza trybuny. Dolne sektory momentalnie się opróżniły

UdostępnijLink :: 26.03.2011 :: 22:37

Zdjęcia z meczu Litwa- Polska 2:0
Kowno

trybuny, kibice, doping, flagi...

Tak się bawiliśmy w pierwszej połowie, zanim zdecydowano zagazować wszystkich niedobrych kiboli :)
Nie ma za co :)
No i tradycyjna prośba- jeśli ktoś posiada jakieś Moje zdjęcia z tego meczu proszę o przesłanie :)
Bo jak zwykle mam aż 3 z czego 2 rozmazane :))UdostępnijLink :: 28.03.2011 :: 09:45

Ally na meczu Litwa- Polska w Kownie


UdostępnijLink :: 29.03.2011 :: 11:06

Litwa- Polska 2:0
Kowno

Nasze Gwiazdy Futbolowe :)

Z racji tego, że trybuny były dość daleko od boiska, raczej nie robiłam zdjęć piłkarzom, ale zawsze jak kierowałam obiektyw na boisko... padała bramka :) ehehe

Jedno zasługuje na uwagę...
Zawsze zwracam na to uwagę iiiiiiiiiiii...... po meczu WSZYSCY piłkarze podeszli do polskiego sektora dziękując kibicom. Poklaskali, pomachali i tak powinno być. Mam nadzieję, że to przełom i że tak już będzie zawsze :)
pozdrawiam z Aten ;)


UdostępnijLink :: 30.03.2011 :: 22:19
Zaczynamy fotorelację z meczu Grecja- Polska 0:0, Pirues

Nie działo się nic ciekawego, ot taki piknikowy meczyk :)

Żegnaliśmy Michała Żewłakowa- 102 występny w Kadrze, oczywiście go przebiję :)
flagi i oprawa na hymnie :)


UdostępnijLink :: 31.03.2011 :: 21:03

Grecja- Polska 0:0 Pireus

Po pamiętnym wyjeździe, o którym media rozpisują się do dziś, przyszedł czas na wyjazd
za Reprezentacją do Grecji.
Spotkanie rozegrano w Pireusie, portowej dzielnicy Aten.
Miejsce mało atrakcyjnie turystycznie, żeby nie napisać, że wcale.Z powodu odległości oraz "atrakcji kibicowskich" w Kownie, ciśnienia na wyjazd do Aten nie było.Przed meczem przed stadionem nie widać było prawie żadnych kibiców. Co prawda kręciło się pare osób z Polski, ale siedzieli oni we własnym gronie przy przysłowiowym piwku przedmeczowym. Nie było ani żadnych śpiewów ani atmosfery kibicowskiej.Tak na prawdę, kibice zaczęłi się zbierać dopiero na 1,5godziny przed meczem i praktycznie od razu wchodzili na sektory.Oczywiście jak zwykle biało- czerwoni nie zawiedli frekwencją. Należy zauważyć, że jesteśmy najbardziej wyjazdową grupą w Europie. Żaden kraj nie prezentuje się w takiej liczebności na wyjazdach na sektorze jak My. Pomimo tego, iż Nasza Reprezentacja w rankingach Fify idzie cały czas w dół. Co prawda, jak wspomniałam wyżej, trydno ocenić ilu było kibiców przyjezdnych- z Polski i Wysp można szacować mniej więcej na 300osób. Podobno na polski sektor sprzedano 2200 biletów i większość stanowiła miejscowa Polonia, która przybyła na stadion całymi
rodzinami.Jeśli chodzi o Greków, zawiedli. Na całym stadionie było ich może tyle samo co Nas w jednym sektorze, obiekt świecił pustkami, kibicowsko również się nie pokazali. Plotka głosi, że Grecy bojkotują mecze Kadry na Olympiakosie, przychodzą tylko na PAO. Z innego źródła dowiedzieliśmy się, że tego dnia odbywał się mecz koszykówki- miejscowej drużyny z Barceloną i z dwóch atrakcji sportowych Grecy wybrali kosza.Podczas hymnu zaprezentowano oprawę pirotechniczną, w górę wzniosło się wiele rac, co dało efekt, taki że połowa polskiego sektoru świeciła czerwonym światłem. Tym razem brakowało balonów czy kartoników, ale całość była widoczna, w przeciwieństwie do sektora naszych rywali.Kilka osób prowadziło doping w dole sektora, na początku szło opornie, ale później nawet miejscowe pikniki podnieśli szaliki w górę i przyłączyli się do śpiewu.Mecz ten zapamiętamy z jednego powodu- żegnaliśmy na nim Michała Żewłakowa, który w Reprezentacji Narodowej rozegrał 102 spotkania. Zagrał ponad 60 minut, kiedy schodził kibice skandowali jego nazwisko, "dziękujemy" i zaśpiewali sto lat. Zrobiło się sentymentalnie. Michał podziękował kibicom oklaskami, pomachał w kierunku trybuny.Kiedy spacerowaliśmy po Atenach w koszulkach Polski, wiele osób zaczepiało Nas mówiąc "Michał Żewłakow is Polish". Miło słyszeć, że jest od doceniany i kojarzony w pozytywny sposób z Naszym krajem...
Druga połowa nie różniła się zbytnio od pierwszej. W górę znowu poszły race, również przez miejscową ochronę, co było dość nietypowym zjawiskiem.
Grecy nie chcieli być gorsi i na swoim sektorze również odpalili jedną racę.
Mecz zakończył się bezbramkowo.
Na uwagę zasługuje fakt, że po meczu cała Reprezentacja znowu podeszła do polskiego sektora,
dziękując za przybycie i za doping. Kibice ponownie odśpiewali "sto lat" dla Żewłaka.
Następnie wszyscy opuścili stadion i udali się w swoją stronę.

Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień