Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 01.11.2011 :: 23:30

11.11.11. Piękną datę mamy w tym roku, na obchody Święta Niepodległości :)
Jeszcze raz zachęcam wszystkich Polaków do wzięcia udziału w Marszu Niepodległości! wszystko wskazuje na to, ze frekwencja nie zawiedzie i będzie Nam przynajmniej 11tys :)
Pokażmy szechterom, że świadomość narodowa jest nie do wyplewienia!

A przy okazji- sprawdźcie, czy też jesteście "faszystami" :)


TEST NA FASZYSTE :)
"Podobnie jak rok temu marsz zgromadził liczny Komitet Poparcia. Na honorowym miejscu znaleźli się w nim kombatanci, m.in.: Stanisław Oleksiak, prezes Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej; Marian "Morwa" Pawełczak, żołnierz zgrupowania "Zapory" i "Uskoka"; płk Jan Podhorski, prezes Wielkopolskiego Okręgu Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych i więzień polityczny PRL; Tadeusz Radwan, w czasie wojny żołnierz Narodowej Organizacji Wojskowej i więzień polityczny czasów stalinowskich; dr Bohdan Szucki, żołnierz NSZ, honorowy prezes Związku Żołnierzy NSZ."

wywiad z uczestnikiem zeszlorocznej kontr- manifestacji- czyli nawrocony lewak :)

na oficjalnej stronie marszniepodleglosci.pl mozecie zapisywac sie na wyjazd do Warszawy z całej Polski :)


UdostępnijLink :: 03.11.2011 :: 16:54

Tak się tworzy historia...
LEGIA WARSZAWA- Rapid Bukareszt, w pięknym stylu na Łazienkowskiej 3:1!! :))))
MAMY AWANS w Lidze Europejskiej!!!!! :))))) jest godzina 12:48 i jeszcze jestem pijana :D okoliczność jest wyjątkowa, więc Moja wątroba Mi to wybaczy :))


Pamiętając o tym jak potraktowała Nas ochrona w Bukareszcie, gdzie zabierano ludziom WSZYSTKO- od kanapek, monet, kluczy, butów, a na tamponach i lekach skończywszy, przed stadionem zorganizowano zbiórkę darów dla rumuńskiej ochrony... nie trzeba było zabierać, wystarczyło poprosić, Legia ma dobre serce i da... :)
oprawa Legii- totAlly brutal :)
z Mojej perspektywy kiepska widoczność, w całości prezentowała się tak:


fot: legionisci.com

Gollum w barwach Rapidu, trzymający w ręku swój największy skarb- suchą bułkę :D
i premiera nowej wielkiej flagi LEGIA

UdostępnijLink :: 05.11.2011 :: 12:50

Sałatka z wędzoną rybą

sałata+ cebulka+ świeży ogórek+ wędzona ryba+ pestki dyni+ sok z cytryny+ olej lnianyi jeszcze koperek :)

UdostępnijLink :: 06.11.2011 :: 15:38

PRZYSTANEK WĘGRY
Mój drugi raz w Budapeszcie w tym roku i znowu drugi raz przejazdem:) Następnym razem obiecuję zostać tam przynajmniej 3dni i oddać się typowo turystycznym przyjemnościom, łazić po muzeach i po drugiej stronie Wisły (ups! Dunaju:D ).
To co robiliśmy w Budapeszcie wracając z Rumunii już pokazałam, teraz zabiorę Was na spacer po Starym mieście, czyli Nasz przystanek w pierwszą stronę ;)

poranek rozpoczęliśmy od przykrej sytuacji- cyganie przebiły Nam oponę :(
więc niestety straciliśmy trochę czasu, musieliśmy znaleźć wulkanizatora (tak to się nazywa?:) ) i czekać na naprawę. Całe szczęście, że mieliśmy zapas czasowy przed Bukaresztem :)Zjedliśmy lunch- tradycyjne leczo i wyruszyliśmy rozkoszować się piękną architekturą starówki :)
na Vaci utca
SKANDAL!! jakiekolwiek wykorzystywanie symboli totalitarnych w UE jest ZAKAZANE!
słynny Most Łańcuchowy
Parlament- niestety nie udało Nam się załapać tym razem na zwiedzanie, ponieważ mieli ograniczoną liczbę wejściówek
i druga strona "Wisły"- czyli Mój cel na kolejną wizytę w Budapeszcie :)

UdostępnijLink :: 09.11.2011 :: 11:37

ALE (kurwa) JAJA!!
Skundlona, niepolska reprezentacja pzpnu dobiła do dna, czyli pięknie trafiła na swoje miejsce :)
I bardzo dobrze! Ja nie chcę, żeby jakieś Obraniaki, Perqinsy i inne farbowane lisy grały z Orzełkiem na piersi, bo na to nie zasługują. Prezentując nowe koszulki z logiem pzpnu i przewróconym logiem gazjety wybiórczej, oficjalnie przyznano, że to nie jest Reprezencja Polski! ciekawe ilu frajerów pojedzie w piątek do Wrocławia kibicować temu tworowi :D
Bo jak powiedział kapitan: "logo jest bardziej przebojowe niż Orzełek" czy jakoś tak...
CHCWD!
Kto jeszcze się waha niech posłucha ALLY- olać ich i przyjechać na MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI, gdzie z dumą i wielkim sercem zamanifestujemy POLSKOŚĆ!

ZAPRASZAMY!!
UdostępnijLink :: 11.11.2011 :: 00:00

NIECH ŻYJE POLSKA!
WIELKA POLSKA!

UdostępnijLink :: 12.11.2011 :: 14:17

Tak wyglądał Marsz Niepodległości :)ciężko byłoby to sprzedać w mediach, co?:)

pani z tvnu " czy były jakieś hasła z mową nienawiści? - tak ! były takie hasła jak np - Bóg ,honor ,Ojczyzna!(...) "
:D

i kilka prowokacji:

1. POSZUKIWANY PRZESTEPCA!!!

2. policja sama podpaliła sobie radiowóz?

3. zatrzymamy autokar uczestników Marszu

4. "Po dokładniejszym przejżeniu zdjęć, z tych "nie udanych" dokopałem się do kadru KIBICA LEGII, który po apelu o nie prowokowaniu, WSKOCZYŁ DO SAMOCHODU, próbując wyciągnąć race, KTÓRA NIE SPALIŁA SAMOCHODU - UDAŁO SIĘ!!!!!!!!! Chronologia wydarzenia i dziwnego zachowania policji"


PODPALENIE TVNU- LINK!!!!


5. Większość zadym podczas Marszu Niepodległości była sprowokowana przez policję.

http://pietkun.nowyekran.pl/post/37618,wyszkoleni-prowokatorzy-to-policja-bilaUdostępnijLink :: 13.11.2011 :: 23:54

JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁA BLOKADA MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI- kolorowa podległa :) promowana przez środowiska gówna wybiórczego, krytyki politycznej i takie aktorskie dna jak szyc czy karolak.

PAMIĘTAJMY- Spośród 210 zatrzymanych 11.11.2011 jedynie 36 to osoby identyfikowane ze stroną prawicową. 174 zatrzymanych to lewacy w tym 92 osoby z niemiec ściągnięci do Polski przez Jacka Purskiego ze stowarzyszenia Nigdy Więcej.
Przy okazji- zachęcam wszystkich do bojkotowania filmów, w których występują Borys Szyc i Tomasz Karolak. Oczywiście nie żebym chodziła jakoś specjalnie do kina na polskie produkcje, bo raczej tego nie robię, ale teraz tym bardziej będę unikać wszystkich seansów, w których występują Ci anty-polscy panowie.


Polecam WSZYSTKIM nowy film, który właśnie pojawił się w sieci...
"Widziałem naziola"


UdostępnijLink :: 14.11.2011 :: 21:33

OGŁASZAM KONKURS!!!

Trzeba Mnie znaleźć na poniższym materiale filmowym (oczywiście relacji z Marszu Niepodległości), podać dokładny czas nagrania kiedy Mnie widać :)do wygrania zacna koszulka :))))))))))

UdostępnijLink :: 16.11.2011 :: 00:00

HA!! Zainwestowałam w serwer (całe 40dolarów!!!), żeby zdjęcia nie padały przy kolejnym turbo obłożeniu :) A stało się to po jednodniowych odwiedzinach z okazji fotorelacji z Marszu ;) tak więc jeszcze raz UP!! dla tych co nie widzieli, a chcą podziwiać :)))

------------------------------------------------------------------------------------------------


Relacja z Marszu Niepodległości

Odpowiadając krótko na komentarze w poprzednim poście, pragnę powiedzieć, że nie jest Mi przykro, że nie będziecie już więcej wchodzić na Mojego bloga. Chciałam uświadamiać ludzi, których oknem na świat jest tefauen, ale nawet Ja nie mam już siły. Wszystkiego dobrego, ciao! :)

Przechodzimy do prawdziwej relacji, której na próżno szukać w mediach masowego przekazu.
Jak wiecie (albo i nie wiecie) faszyści z antify zaprosili na Święto Niepodległości swoich ziomali z niemiec, aby pomogli im ganiać Polaków po mieście. No i Ci "wspaniali" bohaterowie popisali się z samego rana napadając ze sprzętem na patriotów z Grupy Rekonstrukcyjnej.

Pierwszy raz w życiu bałam się iść ulicami Mojej Ojczyzny w barwach Polski. W okolicy Placu Konstytucji znalazłam się w momencie gdy milicja zamknęła przejście oddzielając kontr- demonstrację lewaków z kolorowej podległej, od zgromadzenia Marszu Niepodległości. Powiedzieli, że już nie przepuszczają i skierowali Mnie bocznymi uliczkami, gdzie oczywiście nie było bezpiecznie, mało tego, jakieś lewactwo zaczęło za Mną iść, więc zmuszona byłam zadzwonić po obstawę... Jak widzimy na poniższym filmiku, różnie to się mogło skończyć...
Najbardziej tych wszystkich szechterów boli pewnie fakt, że Marsz Niepodległości okazał się wielkim sukcesem, jeśli chodzi o frekwencję. Organizatorom marzyło się, żeby na historyczną datę 11.11.11, która zdarza się raz na sto lat, zgromadzić 11tys uczestników. Szacuje się, że w Marszu Niepodległości maszerowało minimum 20tys Polaków! :)))

policja jak zwykle nie popisała się i nie była w stanie zabezpieczyć Marszu na ustalonej wcześniej trasie. Fakt, że rejestruje się kontr- manifę na trasie innego zgromadzenia, jest prowokacją do zadym... może o to chodziło?
tłumy gromadziły się na Placu Konstytucji...
uczestnikami byli WSZYSCY, niezależnie od wieku i płci. Łączyła Nas DUMA NARODOWA (łuuu.... jak to strasznie brzmi:P)
JKM!
i Ja :)
RUSZYLIŚMY! Ku rozpaczy lewackich mediów i organizacji, Marsz przebiegał bardzo spokojnie, bez żadnych dymów po drodze. Dlatego też podpalenie wozu transmisyjnego znanej stacji uratowało medialny skandal :) bo o czym by mówili, przecież nie o tym, że Marsz przebiegał spokojnie i poprawnie... no, ale o tym szczegółowo na końcu :)
podziwiano Nas z okien :)
czoło Marszu
:)
no to teraz Was postraszę- RACE RATOWNICE!!!
Ja chcę taką koszulkę :)
pozdrawiamy Pana Marka! KOSOVO JEST SERBSKIE! :)))
było pięknie... :)
pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego
Roman Dmowski- wyzwoliciel Polski!
i atrakcja dnia, o której wspomniałam wyżej- o czym by trąbili gdyby ten wóz nie spłonął? Przecież innych migawek o Marszu BRAK! jest na zmianę minuta jakiejś zadymy z policją i płonący wóz...
Jak widzimy na poniższym filmiku, organizator Marszu odgania zadymiarzy od samochodu
mówi się, że sprawcami tego incydentu byli anarchiści...
mimo iż Marsz był zarejestrowany do godz 20, miały być wystąpienia i przemowy szanownych osobistości, policja zdelegalizowała zgromadzenie, strasząc, że jest nielegalne i jeśli się szybko nie rozejdziemy użyją przemocy...Marsz był cudowny, w przyszłym roku będzie Nas 50 tysięcy!!!
NIECH ŻYJE WIELKA POLSKA!


UdostępnijLink :: 17.11.2011 :: 00:31

Z miesięcznym opóźnieniem ale jest- BUKARESZT!! :)))

hmm... ciężko jest pisać o mieście w którym spędziło się zaledwie dobę...
Podróże samochodem przez pół Europy mają swój urok i magię, dostarczają niezliczonej liczby przygód, których w innych warunkach nie sposób byłoby doświadczyć, ale niestety zabierają czas, który oszczędzając podróżując samolotem, można byłoby spędzić na miejscu i poznać je dogłębniej :)
Więc oto bardzo ogólna relacja z wyjazdu do Rumunii, Moje pierwsze wrażenie :)

po pierwsze- totalny nieład konstrukcyjny- coś co w cywilizowanym świecie nie ma miejsca bytu :) nie wiem czy dostrzeżecie na tym zdjęciu, ale po tych przewodach elektrycznych kapie woda :)
słupy i latarnie nie prezentują się wcale lepiej :)
po drugie- PSY!!!
Bukareszt nazywany jest miastem bezdomnych psów i jest ich wszędzie dosłownie od groma. Dla tak wrażliwych ludzi jak Ja jest to widok nie do zniesienia. Są wszędzie, biedne, wychudzone, skrzywdzone, dzikie, głodne, bite, kulejące :( Serce krwawi gdy się na to patrzy i pierwszym odruchem jest wizyta w kebabie i nakarmienie ich.
Są wszędzie, począwszy od parków, a skończywszy na podziemnych parkingach CH.
Wzięło się to z tego, że kiedy Ceausescu budował swój pałac, burzył osiedla znajdujące się na tym terenie. Ludzie tracili dachy nad głową i porzucali swoje psy, które zaczęły się mnożyć. Drugim takim etapem był początek lat '90, kiedy to w Rumunii był wielki kryzys, ludzie „jedli tynk ze ściany”, wiele osób przyjeżdżało wtedy żebrać do Europy, również do Polski, straszna bieda... wtedy też porzucali swoje psy, których nie byli w stanie wykarmić. Nie ma się z czego śmiać... niedługo to samo czeka Polskę, her Donald już planuje podwyżki wszystkiego co się da (no i oczywiście zmieniając ustawę o zgromadzeniach, że jak wyjdziecie na ulicę protestować, milicja zrobi Wam źle), żeby utrzymać bandę urzędników na tym samym bogatym poziomie, więc wiadomo kto musi za to zapłacić...
po trzecie- cyganeria. Strasznie ich tam dużo na każdym kroku. Trzeba uważać na torebki i portfele... nie będę się rozpisywać o nich dłużej, w każdym razie problem mają

No i magnesików nigdzie nie znalazłam!! więc jeżeli ktoś miał większe szczęście niż Ja to przypominam, że w przyszłym tygodniu są Moje urodziny :D
a przy okazji :D
po czwarte- architektura :)
Nie wiem dlaczego nie chciało Mi się robić więcej zdjęć budynkom. Chyba wyjątkowe zmęczenie dwudniową podróżą, więc albo sobie wyguglujcie, albo uwierzcie Mi na słowo, że budynki w centrum, stare kamienice się podobają :)
oczywiście są też takie widoki, ale Mnie się akurat bieda podoba :)
w parku przy fontannach...
no i wspomniane wyżej fontanny, czyli robiący wrażenie, ogromny, architektoniczny przepych :) są ogromne i te Nasze na Podzamczu za 14mln mogą im czyścić buty :)
"Monstrum"- czyli pałac parlamentu- czyli to co postawił dyktator pozbawiając tysięcy ludzi i psów dachu nad głową.
Drugi co do wielkości budynek świata...Nie poznałam rumuńskiej kuchni, bo bałam się, że będzie z dzikiego psa...


UdostępnijLink :: 19.11.2011 :: 18:23

Dziś na obiad:
pieczony filet pstrąga z soczewicą na sałacierybę marynujemy:
- sok z cytryny, pieprz ziołowy, zioła
pieczemy w piekarniku, aż się ładnie zarumieni

reszta proste :)UdostępnijLink :: 21.11.2011 :: 18:39

Dla wszystkich plotkar i plotkarzy :)
Polecam nową książkę Leszka Szymowskiego "Imperium Marnotrawstwa"- czyli na co tak na prawdę idą Nasze pieniądze :)

P.S. Przypominam, że w najbliższą środę obchodzimy święto narodowe- czyli Moje urodziiiiiiiiiiiiiny :)
Wiem, że nie wszyscy są w stanie fizycznie być ze Mną tego dnia, rozumiem, dlatego wychodzę do Was z inicjatywą dorzucenia się do pieknego prezentu dla Ally'nki i hojne wpłaty na konto:

Agnieszka Kaminska
09 1160 2202 0000 0000 4854 5844
tytuł przelewu: urodziny
;)UdostępnijLink :: 26.11.2011 :: 18:12

UdostępnijLink :: 30.11.2011 :: 01:06

Mój urodzinowy tort :)
Sorry... torty. Z racje tego, że skończyłam 22 lata, upiekłam dwa :)

i prezenty :D
Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień