Ally(225)
Football(175)
Travels(247)
Imbryk i Czajnik- my dogs(62)
Cuisine(62)
ecoFriendly(26)
Fashion Fashion(20)
commercial(49)
Video(158)


Link :: 03.10.2009 :: 00:56

Za oknem szara, brzydka, zimna jesień :(
W Moim sercu cały czas jest gorąco i świeci słońce, dlatego, abyscie przez chwilę poczuli się jak Ja, mam dla Was porcję (jeszcze) wakacyjnych zdjęć- Zakopane i okolice, czyli polska wieś :)


uuu...... pamiętam ten moment! Wtedy własnie dowiedziałam sie o TURBO PLOTCE ROKU!!!
(oczywiście, że od razu przekazałam dalej:D)z owieczkami :)z kózką :):)


UdostępnijLink :: 04.10.2009 :: 19:52
Wiem, że poprzedni sezon GNW cieszył się sporym zainteresowaniem.
Proszę o udział w ankiecie, bo nie wiem czy jest sens zamieszczania tu linków do nowych odcinków. (kliknij na "TAK" lub "NIE")
Desperate Housewives 6x02 "Being Alive"


PROMOS:LINKI:

GNW 6x02

lub

GNW 6x02

lub

GNW 6x02UdostępnijLink :: 05.10.2009 :: 12:13

Haluh!

Postanowiłam zapoczątkować nową tradycję w Moim domu i... uczcić Święto Niepodległości 11 listopada pieczeniem kaczki. Zaprosiłam Przyjaciół, plan przyjęcia wstępnie przygotowany, problem w tym, że nigdy nie piekłam żadnego mięsa, więc nie wiem jak się do tego zabrać. Mam jeszcze ponad miesiąc czasu, dlatego chciałabym poćwiczyć i popróbowac różnych przepisów, aby nie dać plamy w ten ważny, wielki dzień.
Dlatego proszę o pomoc, rady, sugestie, pomysły z czym najlepiej upiec kaczkę, jak podać i wszystko co związane z tematem (dlatego wybrałam kaczkę, bo kojarzy Mi się z dobrą, starą, polską kuchnią, a chce, żeby było tak zacnie i patriotycznie).


Miss President of POLSKA- Ally


UdostępnijLink :: 06.10.2009 :: 12:49
Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, przeprowadzam małą ankietę, zapraszam do wzięcia udziału.


Jakie zdjęcia chcesz oglądać na Moim blogu?
Ally
z meczów
z podróży
Imbryka
Moich potraw
inne
Przy okazji jeszcze trochę zdjęć z Chicago... eh... Chicago ;/ I <3 NY :)

w Down Town- jeszcze w długich włosach :)

spierdalacze ;]a tu z Moim najfajniejszym zakupem w US- ekologiczną torbą na zakupy ubraniowe :)któregoś dnia jechałam metrem do Centrum, oczywiście się zgubiłam i wysiadłam źle, w jakimś murzynowie i 50 minut z buta ;]Zauważyłam, że czarni bywają bardzo agresywni wobec siebie. Krzyczą na siebie, dzieci się plują, biją... oczywiście patologia występuje wszędzie, ale u nich jakoś widziałam jej więcej.Museum of Artczsami nie rozumiem i nie doceniam nowoczesnej sztuki...

ale większość Mi się podobaz indyjskim bogiem wojnyUdostępnijLink :: 07.10.2009 :: 20:59
Link do akcji dostałam na maila. Oczywiście popieram całym sercem...
O cierpieniu kur na fermach wiem od dawna. W Mojej lodówce znajdują się tylko jajka "0", mam nadzieje, że w Waszych również, a jeśli jeszcze nie, to że coś się zmieni... Przeczytaj, wejdź na stronę "nie kupuj okrucieństwa" klikając na poniższy baner i podpisz petycję "Wprowadzenie do Biedronki jajek bez okrucieństwa".
Okrutna bajka o cyfrze „3”

Niestety, wcale nie bajka…
Rozdział pierwszy: opisujący pewną Panią X

Pani X to już starsza osoba. Bardzo lubi zwierzęta, niedawno przygarnęła ze schroniska kilkunastoletniego pieska Burka. Ma nie tylko ma dobre serce, jest też odpowiedzialna. Dlatego do karmnika na balkonie nie wsypuje okruszków chleba, ale specjalną mieszankę ziaren. Znajomy ornitolog wytłumaczył jej, że podając nieodpowiedni pokarm, można ptakom zaszkodzić, a pani X przecież nie chciałaby zrobić im krzywdy.
Dzisiaj pani X ma ochotę na jajecznicę. W sklepie odruchowo sięga po paczkę najtańszych jajek. Wiadomo, jak to jest na emeryturze. Z etykiety spogląda na nią dorodna nioska, dumna najwyraźniej ze zniesionego przed chwilą do gniazda pełnego słomy apetycznego jaja. W samiuteńkim rogu na dole umieszczono drobniutkim druczkiem lakoniczną informację: „chów klatkowy”, ale staruszka niedowidzi. Nie wie również co oznacza cyfra 3, wybita na skorupce.
Pani X uśmiecha się. Przypomina sobie wczasy na wsi.

Rozdział drugi: scenka, którą pani X widzi oczyma wyobraźni

Wieś. Letni dzień. Po obejściu łażą kury. Są całkowicie pochłonięte kurzymi sprawami. Zaaferowane gdaczą, trzepią skrzydłami, grzebią w ziemi (a nuż uda się dopaść dżdżownicę?). Co jakiś czas któraś podbiega do kupki piasku w kącie podwórka. Hmm... piaskowa kąpiel, prawdziwa rozkosz!!! Spójrzcie z jakim zapałem zagrzebuje się strosząc piórka, a potem otrząsa. I jeszcze raz, i jeszcze!
Królem tego światka jest kogut. Sprawia wrażenie nieco zarozumiałego. Najwyraźniej pyszni się ogonem, złożonym z długich, opalizujących piór. Co jakiś czas przystaje i pieje głośno. Z sąsiednich podwórek odpowiadają mu głosy innych ptasich władców.
Gdy zacznie się ściemniać, kury wrócą do kurnika i usadowią się na grzędach.
Każdy poranek rozpoczyna pianie koguta. Każdy dzień wypełnia myszkowanie w poszukiwaniu smakołyków i piaskowe kąpiele. Kury to beztroskie ptaki.

Rozdział trzeci: co dzieje się w kurniku, z którego pochodzą kupione przez panią X jajka?

W betonowej hali ciągnie się kilkanaście rzędów piętrowo ułożonych klateczek, w każdej po pięć kur - razem kilkadziesiąt tysięcy niosek. Są tak ściśnięte, że nie mogą się nawet obrócić. Z tyłu pod spodem klatki znajdują się dwa taśmociągi: jeden do odbierania odchodów, drugi jajek. Wszystko jest zmechanizowane. Z umieszczonych na suficie świetlówek sączy się światło o specyficznej barwie – działa otępiająco – inaczej, pozbawione wszelkich naturalnych bodźców ptaki, pozadziobywałyby się na śmierć.
Tutaj nic nie jest przypadkowe. Cykl pracy lamp, wilgotność powietrza, temperatura są tak dobrane, żeby zmusić organizm kury do produkcji jak największej ilości jaj.
To już nie kurnik, to po prostu fabryka.
Dwa razy dziennie po hali przechadza się pracownik – zbiera padłe zwierzęta.
Po pokrytej kafelkami podłodze kręci się ogłupiała ptaszyna. Jakimś cudem udało jej się uciec. Niczym nie przypomina nioski z etykiety – chuda, nędznie opierzona, z trudem trzyma się na nogach – efekt zbyt intensywnej jak na możliwości organizmu produkcji. Długo wolnością się nie nacieszy – trafi z powrotem za pręty podczas wieczornego obchodu. Następnym razem opuści klatkę, gdy po zakończonym cyklu produkcyjnym odwiozą ją do ubojni.

Jak myślicie, czy gdyby pani X o tym wiedziała, kupiłaby jajka oznaczone numerem 3?

To czy podczas codziennych zakupów finansujesz cierpienie dziesiątków tysięcy ptaków, czy wspierasz ludzi, którzy pozyskują jajka, licząc się z potrzebami zwierząt, zależy tylko od ciebie.


UdostępnijLink :: 08.10.2009 :: 11:51
Są osoby, które w Mojej ankecie oddały swój głos na IMBRYKA :)
Dzisiaj,specjalnie dla Was, ekskluzywny materiał, który będę aktualizować w ciągu dnia- TYPOWY DZIEŃ Z ŻYCIA IMBRYKA :)

1. POBUDKA

Imbryk wie, że Mamy sie nie budzi. Mama obudzona= Mama ZŁA ;)
Toteż zaciska zwieracze i czeka na ten wspaniały moment, kiedy otworzę swoje cudne oczęta :))

A oto dowód, że Imbryka też się da wytresować!2. "PORANNY" SPACEREK :)

Imbryk już z klatki obczaja, czy na podrówku są dzieci :)dzieci jeszcze nie było... nudaWracając do domu spotkał kolegę :)Teraz śpi ;]

3. ŚNIADANKO4. IMBRYK PRZYJACIEL DZIECI :)5. JAZDA AUTOBUSEM

Kiedy Imbryk będzie duży, chciałby zostać kierowcą autobusu. Uwielbia jazdę środkami komunikacji miejskiej, przede wszystkim metrem. Przechodzi przez bramki, jezdzi schodami ruchomymi, na komendę "hop" wskakuje lub wyskakuje do/z wagonu :)6. LEŻENIE NA ULUBIONYM FOTELU

i głaskanie po brzuszku :)7. NOC- PRZYTULANIE SIĘ W ŁÓŻKU :)

(Imbryk pojechał dziś do babci, więc wrzucam zdjęcia zrobione 2 dni temu)

piękne, duże oczy ma po Mamie :)8. IMBRYK ŚNI...

UdostępnijLink :: 09.10.2009 :: 16:30
Desperate Housewives 6x03
"Never Judge a Lady By Her Lover"

PROMOS:

linki:


GNW 6x03

lub

GNW 6x03

lub

GNW 6x03UdostępnijLink :: 09.10.2009 :: 19:04
JESTEŚMY ZAWZE TAM GDZIE NASZA POLSKA GRA!!! /Praga :]


ten filmik Mi sie podoba, ale zauwazcie jak twórca "sprytnie" zamazał adres Mojej strony BUEHEHEHEHEHHEEUdostępnijLink :: 11.10.2009 :: 21:26

No i stało sie- niestety, ostatni wyjazd o punkty za Nami :( przez najbliższe 3 lata będziemy jeździć tylko na towarzyskie spotkania, gdzie emocje i atmosfera są na zupełnie innym poziomie.
Oczywiscie mam dla Was duzo wspaniałych zdjęć (+ kilka filmików) z wyjazdu na mecz Czechy- Polska.
Zaczynamy od zbiórki polskich kibiców na Starym Mieście w Pradze.

Wasza ulubienica :D

cdn


UdostępnijLink :: 12.10.2009 :: 11:33
Czechy- Polska 10.10.09
Praga- przemarsz polskich kibiców ze starówki na stadion :)


nieustanny doping ;)jest komplet! w tych eliminachach na każdym wyjeździe coś się działo...

Niestety, biednemu zawsze wiatr w szyby od mercedesa i 10 sek przed najlepszym zmieniłam obiektyw na długi i odległość była zbyt bliska, aby coś sensownego zrobić :((((
czekając przed wejściem na stadion

i na koniec "Janusze" :)

UdostępnijLink :: 12.10.2009 :: 17:22
Zdjęcia z meczu Czechy- Polska (2:0)- Praga

trybuny, kibice, flagi, doping etc :)


UWAGA!!!
Ponieważ jestem taka fajna i mam anielskie serce, postanowiłam zrobić Wam prezent. To był niestety :( ostatni Nasz wyjazd na Kadre o punkty przez najbliższe 3 lata. Podobno wszystkie towarzyskie mamy grać w Polsce (otwieranie nowych stadionów etc), za granicą będą tylko zgrupowania i w tym jakieś sparingi. Mam nadzieję, że zobaczymy się w lutym w PortugAlly w jak największym składzie...
No to teraz niespodzianka- postanowiłam wrzucić tu dużo zdjęć z meczu, abyscie się cieszyli i mieli ładną pamiątkę. Dlatego podzieliłam fotorelację na dwa wpisy pokazujące pierwszą i drugą połowę.
Oto pierwsza połowa:Fajnie było, brakowało Mi tylko jednej osoby :(

druga połowa, robiona z innego miejsca, jutro :)))


Teraz czas na Desperate Housewives :D


UdostępnijLink :: 13.10.2009 :: 15:12
Czechy- Polska, Praga
tak się bawiliśmy po przerwie :)

czeski sektorcdn...


UdostępnijLink :: 14.10.2009 :: 14:36
Czechy- Polska (2:0) 10.10.09 Praga

piłkarze
SKŁADY:

POLSKA: Wojciech Kowalewski - Jakub Rzeźniczak, Arkadiusz Głowacki, Piotr Polczak, Seweryn Gancarczyk - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Maciej Iwański, Ludovic Joseph Obraniak - Kamil Grosicki, Ireneusz Jeleń.

Ławka rezerwowych: Jerzy Dudek, Roger, Jarosław Bieniuk, Mariusz Pawelec, Sławomir Peszko, Dawid Janczyk, Robert Lewandowski.

CZECHY: bramkarze: Petr Cech (Chelsea Londyn, 70 meczów w reprezentacji/0 bramek), Antonin Kinsky (Saturn Ramienskoje, 5A/0)
obrońcy: Zdenek Grygera (Juventus Turyn, 65A/2), Roman Hubnik (Sparta Praga 3A/0), Marek Jankulovski (AC Milan, 76A/11), Ondrej Kusnir (Sparta Praga, 0A/0), Zdenek Pospech (FC Kopenhaga, 16A/1), David Rozehnal (Hamburger SV, 58A/1), Tomas Sivok (Besiktas Stambuł, 8A/0)
pomocnicy: Tomas Huebschman (Szachtar Donieck, 23A/0), David Jarolim (Hamburger SV, 27A/1), Michal Svec (Heerenveen, 0A/0), Jaroslav Plasil (Girondins Bordeaux, 50A/3), Tomas Rosicky (Arsenal Londyn, 69A/19), Daniel Pudil (KRK Genk, 7A/2)
napastnicy: Milan Baros (Galatasaray Stambuł, 76/38), Tomas Necid (CSKA Moskwa, 8A/4), Jiri Stajner (Hannover 96, 30A/4) Adam Hlousek (Slavia Praha, 0A/0), Vaclav Sverkos (FC Sochaux, 10A/2)


NIESTETY- Nasz BOSKI sektor ogrodzony był siatka, dlatego trudno było zrobić fajne zdjęcia, bo ostrość przeskakiwała na siatkę. No, ale coś wybrałam :)
Pierwsza połowa w deszczu...
A dzisiaj... BOJKOT! :))


UdostępnijLink :: 18.10.2009 :: 19:24
Desperate Housewives 6x04

"The God Why Don't You Love Me Blues"

promos:


linki:

GNW 6x04UdostępnijLink :: 19.10.2009 :: 11:26
Czechy- Polska, Praga

To był Mój 22 wyjazd na Kadrę.
W tym momencie pozwolę sobie na małe podsumowanie tych eliminacji. Nie będę rozdrabniać sie nad boiskowymi aspektami i problemami, które robił Nam po drodze związek, bo każdy wie jak było.
Pamiętam, że gdy oglądałam losowanie tej grupy byłam rozczarowana. Całym sercem liczyłam na jakiś atrakcyjny turystycznie wyjazd, coś w rodzaju Azerbejdżanu, a okazało się, że czeka sama bliska Europa. Teraz mogę powiedzieć: I BARDZO DOBRZE, ZE TAK SIĘ STAŁO!
Dzieki temu utworzyła się stała grupa jeżdżąca wszędzie na Kadrę, znalazły sie osoby, które zaczęły ogarniać doping i oprawę i z meczu na mecz atmosfera na biało- czerwonym sektorze stawała się coraz lepsza. Jest jeszcze dużo do zrobienia, ale porównując do tego co było 2 lata temu, zrobiliśmy duży postęp. Dużo atrakcji i emocji poza boiskiem :) Poznałam wspaniałych ludzi, nawiązałam nowe znajomości, przyjaźnie, które mam nadzieję, przetrwają do końca życia. Dziękuję osobom, z którymi jeździłam (szczególnie Gosi i Andrzejowi) i wszystkim, którzy przyczynili się, że te eliminacje były takie wyjątkowe. Do zobaczenia ON TOUR.


Na zdjęciach Ally na meczu :)
dzięki za przysłanie ;)


UdostępnijLink :: 20.10.2009 :: 13:28
Kulinarnie:

sałatka z wędzonym łososiem

składniki:
- rukola
- wędzone kawałki łososia
- śliwka kalifornilska
- ananas
- pomidorki cherry
- orzechy włoskie
dresing: oliwa z oliwek, balsamico, ziołaPrzeziębienie Mnie dopadło... poproszę o przepis na zupę czosnkową.

UdostępnijLink :: 21.10.2009 :: 11:14
Jesień w Pradze...

Niestety, nie miałam czasu, aby zwiedzić coś poza Starym Miastem i drogą na stadion- next time :)
Nie dopisała również pogoda. Od rana, po drodze towarzyszył Nam deszcz... oczywiscie byłam przygotowana na taką ewentualność i uzbroiłam się w kalosze i parasolkę (którą niestety zabrała Mi zła pani przed wejściem na stadion:(, więc na trybunie modliłam sie, aby przestało padać :) )

szare, bure Stare Miasto w Pradzejak widać- Ja z pomnikiem
podbijam jeszcze ankiete:


Jakie zdjęcia chcesz oglądać na Moim blogu?
Ally
z meczów
z podróży
Imbryka
Moich potraw
inne
UdostępnijLink :: 22.10.2009 :: 23:04

OPEN YOUR HEART!!!

Pomóż uratować szczeniaki ze schroniska- klikać!!


Nie możesz wziąć psa pod swój dach
Z różnych względów: masz już ich zbyt wiele, nie jesteś w stanie poświęcić mu czasu albo twój tryb życia zupełnie nie pasuje do trybu czworonożnego domownika. Może Ty lub ktoś z Twoich domowników cierpi na alergię...

Jeśli jednak chcesz pomóc któremuś z naszych podopiecznych, możesz to zrobić, adoptując go wirtualnie.

Być może będzie to jedyna w jego życiu adopcja, a Ty będziesz jedynym jego opiekunem.

szczegóły adopcji wirtualnej KLIKAĆ!!!

P.S. Pamiętacie petycję, którą podpisywaliśmy dot. zabijania psów w Korei Południowej?
Do tej pory zostało zebranych ponad 270tys podpisów. Są nowości w temacie:
"Zamawiając oficjalną apaszkę i znaczek akcji Powstrzymaj Zabijanie Psów (dla siebie i swojego najlepszego przyjaciela) wyrazisz swoje poparcie w stylowy sposób. Od każdego sprzedanego zestawu kwota €1 zostanie przekazana organizacji KARA (Koreańscy Obrońcy Praw Zwierząt)." Zamówisz apaszkę klikając TU!
Zestaw dla Imbryka zamówiony :) Teraz Wy :)UdostępnijLink :: 23.10.2009 :: 18:49
Kubuś ma już 2 miesiące! :)
na urodzinach swojej pięknej Mamy...

i na koniec jak zwykle wpatrzony we Mnie :D


P.S. Chcecie zdjęcia Kubusia na blogu? :)UdostępnijLink :: 25.10.2009 :: 13:30
Desperate Housewives 6x05
"Everybody Ought to Have a Maid"

PROMOS:najlepsze:Dlinki (poprawione):GNW 6x05UdostępnijLink :: 26.10.2009 :: 11:47
Przy Moim ostatnim jedzeniowym wpisie ktoś z pogardą stwierdził (uwaga! cytuję): "a umiesz zrobic cos bardziej kreatywnego? bo wymieszanie sałaty, pomidorka i kawałkow miesa to akutar zadna sztuka..". Jak żaden komentarz- ten- wzięłam sobie do serca. Postanowiłam udowodnić sobie i wszystkim niedowiarkom, że potrafię zrobić coś "bardziej kreatywnego" i podeszłam do sprawy bardzo ambitnie. Tak bardzo, że pierwszy raz w życiu użyłam... PIEKARNIKA! :D
Na Moje pierwsze popisowe danie z piekarnika został wybrany HALIBUT (aplauz!)

(oczywiście nadal jestesmy na diecie niskowęglowodanowej)

przygotowania:
myjemy, suszymy, skrapiamy oliwą z oliwek, posypujemy solą i świeżym pieprzem. Ponieważ nie mam w domu soli użyłam jakiejś mieszanki ziół, w której była sól :)Nastepnie bierzemy folię i papier do pieczenia (zwariowałam w sklepie, że są takie rzeczy:D) i układamy na papierze warzywa, na warzywa rybę i na rybę plasterki cytrynki :)zawijamy w cukierki, wkładamy do żaroodpornego naczynia i do rozgrzanego na 200st piekarnika. Pieczemy 25minut.w międzyczasie, kiedy piękny zapaach rozprzestrzenia się z Naszego mieszkania po całej klatce, robimy pesto z zielonej pietruszki (posiekana natka pietruszki, wyciśnięty ząbek czosnku i oliwa z oliwek)gotowe danie kładziemy na talerzu :)dodajemy pesto i przeżywamy orgazm kulinarny :)
pierwsza wersja

druga wersja
i kto jest najpiękniejszą, najlepszą i najbardziej kreatywną kucharką na świecie?:PPPPPPPPPPPPPPPP
Mogę już wrócić do swoich sałatek?:)UdostępnijLink :: 26.10.2009 :: 18:19
Jako największa plotkara w Polsce nie moge nie być fanką takich portali jak: pudelek, kozaczek, plotek, x17 etc. Po prostu musze wiedzieć co się na świecie dzieje.
Dzisiejsza PLOTKA DNIA dotyczy panny "liżę wystawy w Cannes i wzdycham "dlaczego nie ja..." klikać! i jej kompleksów związanych z potencjalną karierą Dody za granicą. Cytując: "Nikt normalny nie będzie wspierał Dodzi", a ponieważ cieszę się, że nie jestem normalna postanowiłam zadać sobie trud, odnaleźć
stronę (KLIKAĆ) z głowowaniem i na złość zawistnemu potworkowi zagłosować na polską wokalistkę- Dodę.
Mam wizję jak Sarunia zagotuje się jak stary prodiż, powyrywa włosy ze złości siedząc przed monitorem i zacznie walić łbem o blat biurka krzycząc w amoku "noł noł noł", kiedy Doda wejdzie do jakiegoś tam finału, czy o co tam chodzi... więc ponieważ lubię wspierać ludzi dążących do jakiegoś tam celu i szczęścia, a nie lubię dwulicowych, zawistnych "polaczków", którzy modlą sie, żeby sąsiadowi zdechła przysłowiowa krowa, GŁOSUJĘ :)

UdostępnijLink :: 27.10.2009 :: 21:18
Powtórka z rozrywki- Portorož- wrzesień 2009, Słowenia :)

Jak pamiętacie, w tym cudownym kurorcie spędziłam czas podczas ME. Nic sie nie zmieniło- te same hotele, sklepy, bary i restauracje :)
W tym roku skorzystalismy z okazji wyjazdowego meczu i zrobilismy sobie kilkudniowe wakacje nad Adriatykiem :) Ponieważ za oknem późna jesień przypomnijmy sobie jak wygląda słońce, lato i wakacyjna Ally :)

nad morzem :)Ally, zatoka i jakies jajościsy;/

w ulubionym barze :)i z ulubionym drinem ;)ACH... ten błysk w oku :)plac zabaw :D

jak zawsze uciekałam przed słońcem :)podobno woda była ciepła...

hop!wieczory bywały już chłodneprawie artystycznie :)i centrum nocą...

UdostępnijLink :: 29.10.2009 :: 20:55
Portoroż, Słowenia

"Piękny jest zachód słońca
Piękne są jego promienie
Lecz najpiękniejsze w życiu
Jest tylko wspomnienie"


UdostępnijLink :: 30.10.2009 :: 17:40

Babcia Stasia nawraca dzieci EMO :D

UdostępnijLink :: 30.10.2009 :: 19:44

Happy Halloween Party :)

Lubię komercyjne Halloween i zabawę.
Bardziej przybliża Nas do słowiańskiej tradycji "dziadów", niż grobowa atmosfera i marznięcie na cmentarzach.
Nie wiem dlaczego w Polsce radosne święta obchodzi się na smutno. Taka postkomunistyczna przypadłość narodowa, na którą oczywiście nie cierpię :)
W tym roku, pierwszy raz w życiu SAMA robiłam Swoją dynię (w poprzednich latach kończyło się na kupnie gotowej).
Jak na pierwszy raz wyszło Mi świetnie :)


przygotowanianiestety, źle nacięłam górne usta i... odłamał się kawałek dzielący buzię od noska.
Trzeba było ratować sytuację :)


Jakie są Wasze ulubione horrory?


UdostępnijLink :: 31.10.2009 :: 22:29
Desperate Housewives 6x06

"Don't Walk on the Grass"

PROMOS:

może znajdę w poniedziałek moment, aby poszukać w sieci linków do odcinka :)
Jeśli nie znajdę, będziecie musiały same sobie z tym poradzić (wtedy podajcie w komentarzach linki dla innych desperatek) lub czekać na Mój powrót :)


ADIOS MUCHACHOS :))


poprawiony link do filmu (dziekuje M):

megashare.info/watch.php?id=TmpNeA

Udostępnij


Layout blogu wykonany przez Net Odyssey, e-mail
[Księga gości]


kontakt: aluh@onet.eu


aluh.fotolog.pl

Wypromuj również swoją stronę

  Sponsorzy bloga
  Reklama na blogach
  Blogvertising.pl

Prawa autorskie do zdjęć posiadam tylko JA. Wszelkie rozporządzanie oraz ich wykorzystywanie w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie oraz udostepnianie innym osobom bez Mojej zgodyZABRONIONE!! (można podać tylko link do strony).
myspace
CZAJNIK i IMBRYK
Tricia
Turi
Kate

Kucza
gosiek
ultraspolska
miszona
fanatycznie
Agatunia
Patricia Kelly

1000 złych uczynków
x17
starnews.pl
Pajacyk- nakarm diecko
adopcje buldożków
Centrum Praw Kobiet
ostatnie miejsca- wakacje
Radio


Komentowanie Moich zdjęć możliwe po uzyskaniu hasła pisząc na maila aluh@onet.eu
Ostrzegam, że mam prawo do kasowania wypowiedzi i blokowania IP bez podania przyczyny :)

site statistics

free counters

Najlepsze Blogi

Top Blogs

2018
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień